Ulefone Armor X8 5,7" HD+ 4/64GB
Kód: 7760/CERSouvisející produkty
Velmi kvalitní tvrzené sklo na Samsung S10E
Kvalitní tvrzené sklo na Xiaomi Redmi Note 14 4G/5G, včetně čistících ubrousků
Detailní popis produktu
Popis produktu
| CPU | MediaTek MT6762 |
| Processor Speed | 8x 1,8Ghz /8jádro/ |
| Displej | 5,7 palců HD 1440 x 720 s ochranným sklem Corning Gorilla Glass |
| Operační systém | Android 10.0 |
| Podpora sítí |
2G:GSM 850/900/1800/1900 / 3G: W-CDMA 900/2100 4G/800/1800/2100/2600-B1/B2/B3/B5/B7/B8/B20 |
| Zprávy |
SMS, MMS, hromadné zprávy |
| Paměť | ROM 64GB + RAM 4GB |
| Rozšiřující paměťové karty |
ANO DO 128GB / hybrid slot - 1+1SIM nebo 1SIM+1SD/ |
| IMG GE8320 600MHz | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n 2,4Ghz a 5Ghz |
| Dual SIM | Ano |
| GPS | Ano + A-GPS + GLONASS+ Galileo+Beidou |
| Kamera |
8MP přední kamera, zadní 13+2+2MPX |
| Senzor gravitace | Ano |
| Senzor světla | Ano |
| NFC | Ano+Google pay |
| Compass | Ne |
|
FM Radio |
Ano |
| Audio | Zabudovaný reproduktor, 3.5mm pro sluchátka |
| Software | Google Play |
| Jazyk | all EU |
| Baterie | 3.7V 5080mAh nabíjecí lithium ion baterie |
| Napájení | AC Adapter 220V, nabíjení i přes USB-C |
| Rozměry | 160,3 x 79 x 13,8 mm |
| Váha | 260g |






















Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, 120Hz, procesor Apple A15 Bionic 6jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,5) + 12 Mpx...
6.1" OLED displej 2532 x 1170 / Operační paměť 6GB RAM / Interní paměť 128 GB / 12MPx fotoaparát / Funkce Bluetooth, GPS, NFC, Odolný displej, Wi-Fi / Bezdrátové nabíjení,...
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, 120Hz, procesor Apple A15 Bionic 6jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,5) + 12 Mpx...
DOOGEE S200 X 5G 12GB 512GB Odolný telefon MTK Dimensity 7050 10100mAh 33W baterie 6,72” FHD+120Hz IPS obrazovka EU Jazyky
Mobilní telefon - 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operační paměť 16 GB, vnitřní paměť 512 GB, dual SIM + paměťová karta, procesor MediaTek Dimensity 7300, fotoaparát: 50Mpx...
FOSSIBOT F109S NFC 4G Robustní 10600mAh 6,745" HD+ Android 15 24GB + 256GB 50MP kamera Face ID Duální displej Globální verze EU Jazyk
Samsung Galaxy A54 5G je vybaven 6,4“ FHD+ SuperAmoled displejem s frekvencí 120 Hz, hlavním 50MPx fotoaparátem, přední 32MPx kamerou pro pořizování skvělých selfie, procesorem...
Ulefone Armor 29 Ultra 5G odolný telefon s umělou inteligencí, duální displej, rozměry 9300 + 21200 mAh, 120 Hz, 1 TB ROM, 64 MP, NFC, Android 15 Všechny EU jazyky
Operační systém: KaiOS EU jazyky Verze operačního systému: KaiOS 16 Možnost paměťové karty: ano Odolné: ne Modelový rok: 2021 Produktová řada:...
Unihertz 8849 Hike s Androidem 14 a svítilnou do 200 metrů, LED diodami, 23800 mAh, 24 GB, 512 GB, duálním reproduktorem, Helio G200, IP68/IP69K, 4G Všechny EU jazyky
Oukitel WP28 6,52palcový osmijádrový 8GB + 256GB mobilní telefon Android 13 10600mAh baterie 48MP fotoaparát mobilní telefon NFC
DOOGEE V40 Pro 5G odolný telefon 6,78" IP5 displej 16G6 512G6 Dimensity7300 4nm 200MP Al fotoaparát 8680mAh Mobilní telefon Android 14
DOOGEE Blade20 Turbo 5G Odolný telefon Android 15 Gemini AL Smartphone 6,6'' HD+ 8+24GB 256GB AI duální fotoaparát 10300mAh baterie NFC EU jazyk
