Oukitel G1 6GB/256GB
Kód: 709585/ERNSouvisející produkty
Velmi kvalitní tvrzené sklo na Samsung S10E
Vhodné pro modely: iPhone 13 Pro Max iPhone 14 Pro Max iPhone 15 Pro Max iPhone 14 Plus iPhone 15 Plus iPhone 16 Plus 2x tvrzené sklo 9H na displej s...
Funkce: Tvrdost 9 mm proti poškrábáníAnti-fingerprint povlakHD optická propustnostPlně průhlednáExplozi odolnéJemný dotek Materiál: tvrzené skloTloušťka: 0,26 mmTvrdost:...
Funkce: Tvrdost 9 mm proti poškrábáníAnti-fingerprint povlakHD optická propustnostPlně průhlednáExplozi odolnéJemný dotek Materiál: tvrzené skloTloušťka: 0,26 mmTvrdost:...
Detailní popis produktu
Vlastnosti produktu
| Výrobce | Oukitel |
|---|---|
| druh | smartphone |
| stav | nový |
| konstrukce | jednolitá |
| úhlopříčka displeje | 6.52 palce |
|---|---|
| technologie displeje | IPS |
| vkládání dat | dotekový displej |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| platforma | Android |
|---|
| zadní fotoaparát | 48 Mpix |
|---|---|
| druhý zadní fotoaparát | 2 Mpix |
| fotoaparát na přední straně | 5 Mpix |
| blesk | LED |
| paměť RAM | 6 GB |
|---|---|
| max. kapacita paměťové karty | 1000 GB |
| taktování procesoru | 1600 MHz |
|---|---|
| počet jader | 8 |
| Přenos dat | 4G LTE |
|---|---|
| komunikace | Bluetooth 5.0 NFC (Near Field Communication) Wi-Fi |
| vestavěné porty | USB (Typ C) |
| nahrávání filmů | 1080p |
|---|
| použitý akumulátor | lithium-polymerová |
|---|---|
| kapacita akumulátoru | 10600 mAh |
| Max. doba provozu | 950 hod. |
| max. doba hovoru | 3600 min |
| Barva | oranžová |
|---|---|
| Hmotnost | 373 g |
| Nabíječka v balení | chybí |
|---|---|
| Sluchátka v balení | chybí |
| Příslušenství | kabel USB |
| dual SIM | ano |
|---|---|
| typ Dual SIM | 2 x SIM |
| Jiné vlastnosti | akcelerometr digitální kompas GPS GPS + Beidou GPS + GLONASS |
| prachotěsnost a vodotěsnost | IP69K |
|---|
Distribuce EU / 5.8" AMOLED displej 2280 x 1080 (FHD+) / 8jádrový procesor Samsung Exynos 9820 2.7GHz / Operační paměť 6GB RAM / Interní paměť 128 GB / 16MPx fotoaparát /...
Mobilní telefon - 4,7" IPS 1334 × 750, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A15 Bionic, fotoaparát: 12Mpx (f/1,8), přední kamera 7Mpx, čtečka otisků prstů,...
OUKITEL WP100 Titan Tough Triple Defense 33000mAh Baterie Projektor Iluminátor 18W zpětné nabíjení Všechny EU jazyky
Termální zobrazování pomocí umělé inteligence nové generace | Super noční vidění | Rozměr 5G AI Soc 9300+ | Trojitý hlavní fotoaparát Sony IMX989 | 6,67palcový AMOLED hlavní...
Chytrý telefon, 6.5", super Amoled displej, Full HD+, 2400x1080 px, Procesor: Exynos, 1280, 8 jádrový, Kapacita: 128 GB, Dual SIM, Single SIM + paměťová karta, 6 GB RAM, Hlavní...
Smartphone s displejem 16,5 cm (6.49") • Rozlišení displeje 1560 x 720 px • Android 10.0 Všechny EU jazyky
Odolný smartphone - 6,58" IPS displej 2408x1080, MediaTek Helio G99 2,2 GHz, trojitý hlavní fotoaparát 108 + 20 + 16 MPx, přední kamera 32 MPx, 12 GB RAM, interní paměť...
6,1" LCD 2556 x 1179, Apple A18, interní paměť 128 GB GB, operační paměť 8 GB, iOS
10600mAh Mega baterieMediaTek Rozměr 63006,78-palcový 1080 x 2460 FHD+ 120HzAŽ 24GB RAM +256GB ROM (24GB RAM =12GB +12GB) 64MP kamera pronoční...
6.1" OLED displej 2532 x 1170 / Operační paměť 6GB RAM / Interní paměť 128 GB / 12MPx fotoaparát / Funkce Bluetooth, GPS, NFC, Odolný displej, Wi-Fi / Bezdrátové nabíjení,...
Oukitel WP66 5G AI Dvojí displej 36GB 512GB 108MP fotoaparát 6,6 palce 120Hz 11000mAh 33W rychlé nabíjení Android 16 Dimensity 7025 NFC IP68 IP69K odolný smartphone
23 800 mAh 120W nabíjení, Dobijete ji z 0 na 90 % za hodinku a půl IP68, infraport nebo svítilna s jasem až 1200 lumenů. 75 dní pohotovostní...
Unihertz by 8849 Tank 4 pro Smartphone 5G s projektorem 720P Dimensity 8300 18GB/1TB Mobilní telefon 3k AMOLED Android Všechny EU jazyky
HOTWAV Hyper 7 Pro 5G odolný telefon 200MP Android 14 6,6'' FHD+ 120Hz chytrý telefon 36(16+20)GB 256GB 10800mAh 33W mobilní telefon
