Behringer XENYX 502S - analogový směšovač zvuku
Kód: NGLBHIKMI0020Detailní popis produktu
Behringer XENYX 502S - analogový směšovač zvuku| Počet kanálů | 5 kanály/kanálů |
| Upravitelnost ekvalizéru | Ano |
| Hloubka | 177 mm |
| Výška | 47 mm |
| Šířka | 134 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| XLR vstup | Ano, 1x |
| Cinch audio výstupy | 2 |
| USB rozhraní | Ano |
| Vstup 6,35 mm | 5 |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Výstup 6,35 mm | 2 |
| Vstup RCA | 2 |
| Typ zdroje | DC |
| Spotřeba elektrické energie | 8 W |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixing consoles |
|---|---|
| EAN: | 4033653072250 |
| Počet kanálů: | 5 kanály/kanálů |
| Upravitelnost ekvalizéru: | Ano |
| Hloubka: | 177 mm |
| Výška: | 47 mm |
| Šířka: | 134 mm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| XLR vstup: | Ano, 1x |
| Cinch audio výstupy: | 2 |
| USB rozhraní: | Ano |
| Vstup 6,35 mm: | 5 |
| Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm): | 1 |
| Výstup 6,35 mm: | 2 |
| Vstup RCA: | 2 |
| Typ zdroje: | DC |
| Spotřeba elektrické energie: | 8 W |
