Pravé zrcátko Motus MOTMIR01R
Kód: SIRMTSLUS0001Detailní popis produktu
Pravé zrcátko Motus MOTMIR01R| Barva | Černá |
| Montáž na straně | Vpravo |
| Typ produktu | Zrcátko |
| Materiál | Sklo, Kov, Technopolymer |
| Délka ramene | 16,8 cm |
| Průměr kompatibilních řídítek | 2,1 - 2,4 cm |
| Typ vozidla | Kolo, Elektrická koloběžka |
| Hmotnost | 225 g |
| Rozměry zrcátka | 15 x 6 x 2 cm |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření., Výrobek je určen pouze k použití podle určeného návodu., Uchovávejte mimo dosah malých dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mirrors |
|---|---|
| EAN: | 5901821997553 |
| Barva: | Černá |
| Montáž na straně: | Vpravo |
| Typ produktu: | Zrcátko |
| Materiál: | Sklo, Kov, Technopolymer |
| Délka ramene: | 16,8 cm |
| Průměr kompatibilních řídítek: | 2,1 - 2,4 cm |
| Typ vozidla: | Kolo, Elektrická koloběžka |
| Hmotnost: | 225 g |
| Rozměry zrcátka: | 15 x 6 x 2 cm |
| Varování: | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření., Výrobek je určen pouze k použití podle určeného návodu., Uchovávejte mimo dosah malých dětí. |
