IK Multimedia iRig Mic Lav 2 pack - sada mikrofonů
Kód: MISIKMMIK0010Detailní popis produktu
IK Multimedia iRig Mic Lav 2 pack - sada mikrofonů| Průměr | 6 mm |
| Hloubka | 24 mm |
| Hmostnost mikrofonu | 22 g |
| Šířka | 7,5 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Rozhraní zařízení | 3,5 mm (1/8") |
| Technologie propojení | Kabel |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Kompatibilní produkty | iPhone X*, iPhone 8 Plus*, iPhone 8*, iPhone 7 Plus*, iPhone 7*, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (6th, 5th, 4th and 3rd generation), iPad Pro (12.9-inch), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4th generation, iPad mini, iPad 3rd generation, iPad 2, iPad. iOS 4.3 or later is required. * Requires use of Apple's Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter (TRRS). |
| Obsah balení | Větrná houba x 1, Mikrofon x2, Přepravní kufr x 1 |
| Model | Mikrofon se sponou |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu pro mikrofon | 3% |
| Frekvence mikrofonu | 30 - 16000 Hz |
| Citlivost mikrofonu | 35 dB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 8025813637030 |
| Průměr: | 6 mm |
| Hloubka: | 24 mm |
| Hmostnost mikrofonu: | 22 g |
| Šířka: | 7,5 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Rozhraní zařízení: | 3,5 mm (1/8") |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Kompatibilní produkty: | iPhone X*, iPhone 8 Plus*, iPhone 8*, iPhone 7 Plus*, iPhone 7*, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (6th, 5th, 4th and 3rd generation), iPad Pro (12.9-inch), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4th generation, iPad mini, iPad 3rd generation, iPad 2, iPad. iOS 4.3 or later is required. * Requires use of Apple's Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter (TRRS). |
| Obsah balení: | Větrná houba x 1, Mikrofon x2, Přepravní kufr x 1 |
| Model: | Mikrofon se sponou |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu pro mikrofon: | 3% |
| Frekvence mikrofonu: | 30 - 16000 Hz |
| Citlivost mikrofonu: | 35 dB |
