Tracer Flipper myš Pro praváky RF bezdrátový Optický 1600 DPI
Kód: PERTRCMYS0063Detailní popis produktu
Tracer Flipper myš Pro praváky RF bezdrátový Optický 1600 DPI| Napájecí zdroj | Baterie |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA |
| Formát | Pro praváky |
| Barva | Černá |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows XP Home x64, Windows XP Professional x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 2000, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Počet tlačítek | 6 |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Rozlišení pohybu | 1600 DPI |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení | 8 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5907512851319 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Počet baterií: | 2 |
| Typ baterie: | AAA |
| Formát: | Pro praváky |
| Barva: | Černá |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows XP Home x64, Windows XP Professional x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 2000, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB Typ-A |
| Typ přijímače: | Nano přijímač |
| Počet tlačítek: | 6 |
| Rolovací kolečko: | Ano |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátový |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice: | Kola |
| Doporučené použití: | Univerzální |
| Rozlišení pohybu: | 1600 DPI |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání: | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení: | 8 m |
