SteelSeries Aerox 3 Wireless - optická herní myš 18000 CPI – RENOVOVANÁ (Onyx)
Kód: GAMSTSMYS0008Detailní popis produktu
SteelSeries Aerox 3 Wireless - optická herní myš 18000 CPI – RENOVOVANÁ (Onyx)| Renovovaný produkt | Ano |
| Název barvy | Onyx |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Barva | Černá |
| Formát | Pro praváky |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Ergonomický design | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Šířka | 57,9 mm |
| Hmotnost | 68 g |
| Hloubka | 120,5 mm |
| Výška | 21,5 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Životnost tlačítek myši | 80 milionů lisů |
| Obsah balení | Klíč USB typu C x 1, Prodlužovací adaptér x 1, Herní myš x 1, Kabel USB-A na USB-C |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth/Wi-Fi |
| Účel | Hraní |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Odezva | 1 ms |
| Typ závitnice | Kola |
| Rychlost snímání | 1000 Hz |
| Snímací frekvence myši | 400 ips |
| Zrychlení (max) | 40 G |
| Rozlišení pohybu | 18000 CPI |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Počet tlačítek | 6 |
| Wi-fi pásmo | 2,4 GHz |
| Varování | Skladujte mimo dosah tepla a ohně., Chraňte výrobek před vlhkostí., Baterie likvidujte podle místních předpisů. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 810052983844 |
| Renovovaný produkt: | Ano |
| Název barvy: | Onyx |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Materiál: | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Pro praváky |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Ergonomický design: | Ano |
| Osvětlení: | Ano |
| Šířka: | 57,9 mm |
| Hmotnost: | 68 g |
| Hloubka: | 120,5 mm |
| Výška: | 21,5 mm |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Životnost tlačítek myši: | 80 milionů lisů |
| Obsah balení: | Klíč USB typu C x 1, Prodlužovací adaptér x 1, Herní myš x 1, Kabel USB-A na USB-C |
| Rozhraní zařízení: | Bluetooth/Wi-Fi |
| Účel: | Hraní |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Odezva: | 1 ms |
| Typ závitnice: | Kola |
| Rychlost snímání: | 1000 Hz |
| Snímací frekvence myši: | 400 ips |
| Zrychlení (max): | 40 G |
| Rozlišení pohybu: | 18000 CPI |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Počet tlačítek: | 6 |
| Wi-fi pásmo: | 2,4 GHz |
| Varování: | Skladujte mimo dosah tepla a ohně., Chraňte výrobek před vlhkostí., Baterie likvidujte podle místních předpisů. |
