MYŠ NATEC HAWK 2 WIRELESS BEZDRÁTOVÁ 3200DPI LASEROVÁ ČERNÁ
Kód: PERNATMYS0155Detailní popis produktu
MYŠ NATEC HAWK 2 WIRELESS BEZDRÁTOVÁ 3200DPI LASEROVÁ ČERNÁ| Povrchové zbarvení | Monotónní |
| Barva | Černá |
| Formát | Pro praváky |
| Výška | 40 mm |
| Hmotnost | 89 g |
| Šířka | 64 mm |
| Hloubka | 119 mm |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 6.0, Android 5.0, Android 4.0, Android 8.0, Android 7.0, Android 9.0 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows XP, Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows Vista |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Množství | 1 |
| Rolovací směry | Svislý |
| Technologie detekce pohybu | Laser |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Účel | Kancelář |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Typ závitnice | Kola |
| Rozlišení pohybu | 3200 DPI |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Počet tlačítek | 4 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Varování | Chraňte výrobek před vlhkostí., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5901969450064 |
| Povrchové zbarvení: | Monotónní |
| Barva: | Černá |
| Formát: | Pro praváky |
| Výška: | 40 mm |
| Hmotnost: | 89 g |
| Šířka: | 64 mm |
| Hloubka: | 119 mm |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android 6.0, Android 5.0, Android 4.0, Android 8.0, Android 7.0, Android 9.0 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows XP, Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows Vista |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Množství: | 1 |
| Rolovací směry: | Svislý |
| Technologie detekce pohybu: | Laser |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Účel: | Kancelář |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Typ závitnice: | Kola |
| Rozlišení pohybu: | 3200 DPI |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Počet tlačítek: | 4 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Varování: | Chraňte výrobek před vlhkostí., Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
