Logitech 910-007013 myš Cestování Pro praváky i leváky RF bezdrátové + Bluetooth Optický 4000 DPI
Kód: PERLOGMYS0517Detailní popis produktu
Logitech 910-007013 myš Cestování Pro praváky i leváky RF bezdrátové + Bluetooth Optický 4000 DPI| USB Power Delivery | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Typ baterie | Alkalický, AA |
| Počet baterií | 1 |
| Životnost baterie | 24 měsíc/ů |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Barva | Bílá |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Hmotnost | 76 g |
| Výška | 26,6 mm |
| Hloubka | 106,7 mm |
| Šířka | 58,7 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | iPadOS, Android 10.0, Android 9.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Výška balení | 76 mm |
| Hmotnost včetně balení | 127 g |
| Šířka balení | 37 mm |
| AC adaptér | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Záruční list | Ano |
| Baterie | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Účel | Cestování |
| Počet tlačítek | 3 |
| Tiché kliknutí | Ano |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 5099206110441 |
| USB Power Delivery: | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ne |
| Typ baterie: | Alkalický, AA |
| Počet baterií: | 1 |
| Životnost baterie: | 24 měsíc/ů |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Barva: | Bílá |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Hmotnost: | 76 g |
| Výška: | 26,6 mm |
| Hloubka: | 106,7 mm |
| Šířka: | 58,7 mm |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy: | iPadOS, Android 10.0, Android 9.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0 |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Výška balení: | 76 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 127 g |
| Šířka balení: | 37 mm |
| AC adaptér: | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Záruční list: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Rozlišení pohybu: | 4000 DPI |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Účel: | Cestování |
| Počet tlačítek: | 3 |
| Tiché kliknutí: | Ano |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice: | Kola |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
