HP Myš 480 Comfort Bluetooth
Kód: PERHP-MYS0231Detailní popis produktu
HP Myš 480 Comfort Bluetooth| USB Power Delivery | Ne |
| Typ baterie | AA |
| Počet baterií | 1 |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Životnost baterie | 24 měsíc/ů |
| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Formát | Pro praváky |
| Barva | Černá |
| HP segment | Domácí |
| Hloubka | 69,1 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 42,2 mm |
| Hmotnost | 88 g |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| AC adaptér | Ne |
| Výška balení | 120 mm |
| Hmotnost včetně balení | 154 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 85 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPSC | 43211708 |
| Doporučené systémové požadavky | Bluetooth |
| Záruční list | Ano |
| Tiché kliknutí | Ano |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Účel | Domácí |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 7 |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Práce na jakémkoli povrchu | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793237625 |
| Certifikáty shody | BSMI, Federální komunikační komise (FCC), BIS, CB, EAC, RoHS |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 197498232935 |
| USB Power Delivery: | Ne |
| Typ baterie: | AA |
| Počet baterií: | 1 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Životnost baterie: | 24 měsíc/ů |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ne |
| Formát: | Pro praváky |
| Barva: | Černá |
| HP segment: | Domácí |
| Hloubka: | 69,1 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 42,2 mm |
| Hmotnost: | 88 g |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| AC adaptér: | Ne |
| Výška balení: | 120 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 154 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Šířka balení: | 85 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPSC: | 43211708 |
| Doporučené systémové požadavky: | Bluetooth |
| Záruční list: | Ano |
| Tiché kliknutí: | Ano |
| Podpora více zařízení: | Ano |
| Rozhraní zařízení: | Bluetooth |
| Účel: | Domácí |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Rozlišení pohybu: | 4000 DPI |
| Typ závitnice: | Kola |
| Počet tlačítek: | 7 |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| Práce na jakémkoli povrchu: | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793237625 |
| Certifikáty shody: | BSMI, Federální komunikační komise (FCC), BIS, CB, EAC, RoHS |
