HP Bezdrátová myš 435 pro více zařízení
Kód: PERHP-MYS0236Detailní popis produktu
HP Bezdrátová myš 435 pro více zařízení| Napájecí zdroj | Baterie |
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA |
| Barva | Černá |
| HP segment | Firemní |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Výška | 40,3 mm |
| Hloubka | 74,2 mm |
| Šířka | 115,4 mm |
| Hmotnost | 78,2 g |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 11, Windows 8 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení | 182 g |
| Výška balení | 48 mm |
| Šířka balení | 135 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Přijímač | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Návod k obsluze | Ano |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Disponuje programovatelnými tlačítky | Ano |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Počet tlačítek | 5 |
| Účel | Kancelář |
| Počet programovatelných tlačítek | 4 |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Typ závitnice | Kola |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193015507203, 198122709625, 193015507210, 193015507241, 193905621613, 193015507258, 193015507265 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 198122959051 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Počet baterií: | 1 |
| Typ baterie: | AA |
| Barva: | Černá |
| HP segment: | Firemní |
| Formát: | Pro praváky i leváky |
| Výška: | 40,3 mm |
| Hloubka: | 74,2 mm |
| Šířka: | 115,4 mm |
| Hmotnost: | 78,2 g |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 11, Windows 8 |
| Ostatní podporované operační systémy: | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení: | 182 g |
| Výška balení: | 48 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Typ přijímače: | Nano přijímač |
| Přijímač: | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače: | USB Typ-A |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Rozlišení pohybu: | 4000 DPI |
| Disponuje programovatelnými tlačítky: | Ano |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Rozhraní zařízení: | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Počet tlačítek: | 5 |
| Účel: | Kancelář |
| Počet programovatelných tlačítek: | 4 |
| Frekvenční pásmo: | 2.4 GHz |
| Typ závitnice: | Kola |
| Verze Bluetooth: | 4.2 |
| Dosah bezdrátového spojení: | 10 m |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 193015507203, 198122709625, 193015507210, 193015507241, 193905621613, 193015507258, 193015507265 |
