A4Tech BLOODY A4TMYS47113 L65 MAX RGB Honeycomb (Activated) myš Pro praváky USB Typ-A Optický 12 000 DPI
Kód: PERA4TMYS0468Detailní popis produktu
A4Tech BLOODY A4TMYS47113 L65 MAX RGB Honeycomb (Activated) myš Pro praváky USB Typ-A Optický 12 000 DPI| Napájecí zdroj | Kabel |
| Osvětlení | Ano |
| Barva | Černá |
| Výška | 39 mm |
| Hloubka | 72 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows Vista, Windows 8.1, Windows 8, Windows XP, Windows 10 |
| Množství | 1 |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rozlišení pohybu | 12000 DPI |
| Zrychlení (max) | 35 G |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí) | 20 |
| Zabudovaná kapacita paměti | 4096 KB |
| Rolovací směry | Svislý |
| Rychlost snímání | 2000 Hz |
| Účel | Hraní |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Počet tlačítek | 9 |
| Snímací frekvence myši | 250 ips |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Odezva | 1 ms |
| Délka kabelu | 1,8 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mice |
|---|---|
| EAN: | 4711421979849 |
| Napájecí zdroj: | Kabel |
| Osvětlení: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 39 mm |
| Hloubka: | 72 mm |
| Šířka: | 125 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7, Windows Vista, Windows 8.1, Windows 8, Windows XP, Windows 10 |
| Množství: | 1 |
| Počet rolovacích koleček: | 1 |
| Rozlišení pohybu: | 12000 DPI |
| Zrychlení (max): | 35 G |
| Rozhraní zařízení: | USB Typ-A |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí): | 20 |
| Zabudovaná kapacita paměti: | 4096 KB |
| Rolovací směry: | Svislý |
| Rychlost snímání: | 2000 Hz |
| Účel: | Hraní |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání: | Ano |
| Počet tlačítek: | 9 |
| Snímací frekvence myši: | 250 ips |
| Technologie detekce pohybu: | Optický |
| Typ tlačítek: | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice: | Kola |
| Odezva: | 1 ms |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
