Apple TV 4K Černá, Stříbrná 4K Ultra HD 64 GB Wi-Fi
Kód: MULAPPMUL0174Detailní popis produktu
Apple TV 4K Černá, Stříbrná 4K Ultra HD 64 GB Wi-Fi| Model procesoru | A15 |
| Výrobce procesoru | Apple |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Hloubka | 93 mm |
| Výška | 31 mm |
| Šířka | 93 mm |
| Hmotnost | 208 g |
| Podporované formáty obrázků | GIF, HEIF, TIFF, JPEG |
| Média pro přehrávání | MPEG4, HEVC, M4V, H.264, AVC, MP4 |
| Podporované formáty zvukových souborů | HE-AAC, AC3, FLAC, MP3, AAC, AIFF, WAV, EAC3, MP3 VBR |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| HDMI | Ano |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Zobrazovací formát | 2160p |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Obnovovací frekvence | 60 fps |
| Dálkový ovladač | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Media players |
|---|---|
| EAN: | 194253097600 |
| Model procesoru: | A15 |
| Výrobce procesoru: | Apple |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 64 GB |
| Hloubka: | 93 mm |
| Výška: | 31 mm |
| Šířka: | 93 mm |
| Hmotnost: | 208 g |
| Podporované formáty obrázků: | GIF, HEIF, TIFF, JPEG |
| Média pro přehrávání: | MPEG4, HEVC, M4V, H.264, AVC, MP4 |
| Podporované formáty zvukových souborů: | HE-AAC, AC3, FLAC, MP3, AAC, AIFF, WAV, EAC3, MP3 VBR |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| HDMI: | Ano |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Zobrazovací formát: | 2160p |
| Barva: | Stříbrná, Černá |
| Obnovovací frekvence: | 60 fps |
| Dálkový ovladač: | Ano |
