Apple TV 4K Černá, Stříbrná 4K Ultra HD 128 GB Wi-Fi Připojení na síť Ethernet
Kód: MULAPPMUL0175Detailní popis produktu
Apple TV 4K Černá, Stříbrná 4K Ultra HD 128 GB Wi-Fi Připojení na síť Ethernet| Výrobce procesoru | Apple |
| Model procesoru | A15 |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Šířka | 93 mm |
| Výška | 31 mm |
| Hloubka | 93 mm |
| Hmotnost | 214 g |
| Média pro přehrávání | AVC, MP4, M4V, HEVC, H.264, MPEG4 |
| Podporované formáty zvukových souborů | FLAC, WAV, MP3, AAC, AIFF, MP3 VBR, EAC3, HE-AAC, AC3 |
| Podporované formáty obrázků | GIF, JPEG, HEIF, TIFF |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 10, 100 |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| HDMI | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Zobrazovací formát | 2160p |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Obnovovací frekvence | 60 fps |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Media players |
|---|---|
| EAN: | 194253097280 |
| Výrobce procesoru: | Apple |
| Model procesoru: | A15 |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Šířka: | 93 mm |
| Výška: | 31 mm |
| Hloubka: | 93 mm |
| Hmotnost: | 214 g |
| Média pro přehrávání: | AVC, MP4, M4V, HEVC, H.264, MPEG4 |
| Podporované formáty zvukových souborů: | FLAC, WAV, MP3, AAC, AIFF, MP3 VBR, EAC3, HE-AAC, AC3 |
| Podporované formáty obrázků: | GIF, JPEG, HEIF, TIFF |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 1000 Mbit/s, 10, 100 |
| Verze Bluetooth: | 5.0 |
| HDMI: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Zobrazovací formát: | 2160p |
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Obnovovací frekvence: | 60 fps |
