SAMONAFUKOVACÍ KARIMATKA SEA TO SUMMIT CAMP Mat Cypress
Kód: MACSSUDMU0057Detailní popis produktu
SAMONAFUKOVACÍ KARIMATKA SEA TO SUMMIT CAMP Mat Cypress| Vnější materiál | 75D polyester s TPU laminátem |
| Sezóna | Celoročně |
| Počet osob | 1 člověk/lidí |
| Barva | Zelená |
| Model | Samonafukovací rohož |
| Účel | Kempování |
| Velikost | L |
| Materiál | Polyester |
| Hmotnost | 1,26 kg |
| Šířka | 640 mm |
| Tloušťka | 70 mm |
| Délka | 1980 mm |
| Varování | Skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti., Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a tepla., Nepoužívejte ostré nástroje v blízkosti matrace. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 9327868168255 |
| Vnější materiál: | 75D polyester s TPU laminátem |
| Sezóna: | Celoročně |
| Počet osob: | 1 člověk/lidí |
| Barva: | Zelená |
| Model: | Samonafukovací rohož |
| Účel: | Kempování |
| Velikost: | L |
| Materiál: | Polyester |
| Hmotnost: | 1,26 kg |
| Šířka: | 640 mm |
| Tloušťka: | 70 mm |
| Délka: | 1980 mm |
| Varování: | Skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti., Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a tepla., Nepoužívejte ostré nástroje v blízkosti matrace. |
