Polštář Sea To Summit Aeros Premium Regular Picante
Kód: MACSSUDMU0051Detailní popis produktu
Polštář Sea To Summit Aeros Premium Regular Picante| Barva | Oranžová |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Materiál | Laminování TPU, Nylon, Polyester |
| Velikost | Pravidelný |
| Název barvy | Picante |
| Paměťová pěna | Ano |
| Nafukovací polštář | Ano |
| Systém PillowLock | Ano |
| Výška balení | 80 mm |
| Šířka | 340 mm |
| Šířka balení | 110 mm |
| Hloubka balení | 80 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hmotnost | 99 g |
| Hloubka | 240 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 9327868167319 |
| Barva: | Oranžová |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Materiál: | Laminování TPU, Nylon, Polyester |
| Velikost: | Pravidelný |
| Název barvy: | Picante |
| Paměťová pěna: | Ano |
| Nafukovací polštář: | Ano |
| Systém PillowLock: | Ano |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Hloubka balení: | 80 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hmotnost: | 99 g |
| Hloubka: | 240 mm |
