Medisana 88389 bublinková koupel
Kód: FIRMENMAT0009Detailní popis produktu
Medisana 88389 bublinková koupel| Funkce vytápění | Ano |
| Typ dálkového ovladače | Ano |
| Efekt péče o pleť | Uvolnění |
| Ergonomický design | Ano |
| Tichý provoz | Ano |
| Funkce bublinek | Ano |
| Materiál | Technopolymer |
| Protiskluzová plocha | Ano |
| Aromaterapie | Ano |
| Počet stupňů intenzity | 3 |
| Jednoduché používání | Ano |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Časovač | Ano |
| Funkce masáže | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Vhodné pro typy kůže | Univerzální |
| Barva | Bílá |
| Rozměry rohože | 120 x 36 cm |
| Rozměry základny | 310 x 310 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Množství | 1 |
| Varování | Nepoužívejte jej déle, než je doba doporučená výrobcem., Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo otevřené rány., Při výskytu bolesti nebo nepohodlí přerušte používání. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Massage mats and cushions |
|---|---|
| EAN: | 4015588883897 |
| Funkce vytápění: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | Ano |
| Efekt péče o pleť: | Uvolnění |
| Ergonomický design: | Ano |
| Tichý provoz: | Ano |
| Funkce bublinek: | Ano |
| Materiál: | Technopolymer |
| Protiskluzová plocha: | Ano |
| Aromaterapie: | Ano |
| Počet stupňů intenzity: | 3 |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Bezpečné pro použití: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Funkce masáže: | Ano |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Vhodné pro typy kůže: | Univerzální |
| Barva: | Bílá |
| Rozměry rohože: | 120 x 36 cm |
| Rozměry základny: | 310 x 310 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Nepoužívejte jej déle, než je doba doporučená výrobcem., Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo otevřené rány., Při výskytu bolesti nebo nepohodlí přerušte používání. |
