Ubiquiti UniFi ECS-Aggregation Řízený L2/L3 1U Šedá
Kód: SWTUBQZAR0069Detailní popis produktu
Ubiquiti UniFi ECS-Aggregation Řízený L2/L3 1U Šedá| Agregace spojení | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Zrcadlení portů | Ano |
| Broadcast storm control | Ano |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Počet napájecích článků | 2 |
| Napájecí zdroj | AC |
| Maximální spotřeba energie | 340 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Formát | 1U |
| Instalace do racku | Ano |
| Barva | Šedá |
| LED indikátory | Ano |
| Hloubka | 496 mm |
| Hmotnost | 9,9 kg |
| Šířka | 442,4 mm |
| Výška | 43,7 mm |
| Filtrování MAC adres | Ano |
| IGMP pozorování | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP relay, DHCP snooping, DHCP guarding |
| Ochrana před uzavřeným obvodem | Ano |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Ne |
| Počet portů QSFP28 | 6 |
| Počet portů SFP28 | 48 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 40 °C |
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L2/L3 |
| Propustnost | 1800 Gbit/s |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Rychlost přetáčení | 2300 Mpps |
| Kapacita přepínání | 3600 Gbit/s |
| Podpora pro multicast | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Managed |
|---|---|
| EAN: | 810084697139 |
| Agregace spojení: | Ano |
| Podpora 10G: | Ano |
| Podpora kontroly toku: | Ano |
| Zrcadlení portů: | Ano |
| Broadcast storm control: | Ano |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ano |
| Počet napájecích článků: | 2 |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Maximální spotřeba energie: | 340 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Formát: | 1U |
| Instalace do racku: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| LED indikátory: | Ano |
| Hloubka: | 496 mm |
| Hmotnost: | 9,9 kg |
| Šířka: | 442,4 mm |
| Výška: | 43,7 mm |
| Filtrování MAC adres: | Ano |
| IGMP pozorování: | Ano |
| DHCP vlastnosti: | DHCP relay, DHCP snooping, DHCP guarding |
| Ochrana před uzavřeným obvodem: | Ano |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: | Ne |
| Počet portů QSFP28: | 6 |
| Počet portů SFP28: | 48 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -5 - 40 °C |
| Typ přepínače: | Řízený |
| Přepínač vrstev: | L2/L3 |
| Propustnost: | 1800 Gbit/s |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Rychlost přetáčení: | 2300 Mpps |
| Kapacita přepínání: | 3600 Gbit/s |
| Podpora pro multicast: | Ano |
