Chapadlo pro seniory - 65 cm - RF-750
Kód: PCOREHCDP0002Detailní popis produktu
Chapadlo pro seniory - 65 cm - RF-750| Barva | Šedá, Černá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Hák | Ano |
| Magnet | Ano |
| Délka | 660 mm |
| Hmotnost | 160 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lifting grabs |
|---|---|
| EAN: | 5903940702384 |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Materiál: | Hliník, Plast |
| Hák: | Ano |
| Magnet: | Ano |
| Délka: | 660 mm |
| Hmotnost: | 160 g |
