LEGO TECHNIC 42228 Formulář F1 McLaren MCL39
Kód: KLOLEGLEG2222Detailní popis produktu
LEGO TECHNIC 42228 Formulář F1 McLaren MCL39| Doporučený věk | 18+ let/let |
| Počet prvků | 1675 |
| Série | Technic |
| Návod | Ano |
| Výška | 130 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Výška balení | 380 mm |
| Šířka balení | 560 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,22 kg |
| Hloubka balení | 100 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018067697 |
| Doporučený věk: | 18+ let/let |
| Počet prvků: | 1675 |
| Série: | Technic |
| Návod: | Ano |
| Výška: | 130 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 610 mm |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 560 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,22 kg |
| Hloubka balení: | 100 mm |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
