LEGO TECHNIC 42214 Lamborghini Revuelto
Kód: KLOLEGLEG1879Detailní popis produktu
LEGO TECHNIC 42214 Lamborghini Revuelto| Návod | Ano |
| Počet prvků | 1135 |
| Doporučený věk | 10+ let/let |
| Série | Technic |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka balení | 118 mm |
| Šířka balení | 382 mm |
| Výška balení | 262 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702017816371 |
| Návod: | Ano |
| Počet prvků: | 1135 |
| Doporučený věk: | 10+ let/let |
| Série: | Technic |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 170 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka balení: | 118 mm |
| Šířka balení: | 382 mm |
| Výška balení: | 262 mm |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
