LEGO TECHNIC 42141 Závodní vůz Formule 1 McLaren
Kód: KLOLEGLEG0398Detailní popis produktu
LEGO TECHNIC 42141 Závodní vůz Formule 1 McLaren| Doporučený věk | 18+ let/let |
| Počet prvků | 1434 |
| Série | Technic |
| Šířka balení | 577 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,27 kg |
| Výška balení | 373 mm |
| Hloubka balení | 84 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Délka | 650 mm |
| Výška | 130 mm |
| Varování | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702017160795 |
| Doporučený věk: | 18+ let/let |
| Počet prvků: | 1434 |
| Série: | Technic |
| Šířka balení: | 577 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,27 kg |
| Výška balení: | 373 mm |
| Hloubka balení: | 84 mm |
| Šířka: | 270 mm |
| Délka: | 650 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Varování: | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
