LEGO STAR WARS 75192 MILÉNIUM FALCON
Kód: KLOLEGLEG0938Detailní popis produktu
LEGO STAR WARS 75192 MILÉNIUM FALCON| Série | Star Wars™ |
| Návod | Ano |
| Počet prvků | 7541 |
| Doporučený věk | 16+ let/let |
| Pročet figurek na hraní | 7 ks. |
| Výška | 210 mm |
| Výška balení | 460 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 840 mm |
| Šířka balení | 533 mm |
| Hmotnost | 12,2 kg |
| Hloubka balení | 385 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702015869935 |
| Série: | Star Wars™ |
| Návod: | Ano |
| Počet prvků: | 7541 |
| Doporučený věk: | 16+ let/let |
| Pročet figurek na hraní: | 7 ks. |
| Výška: | 210 mm |
| Výška balení: | 460 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 840 mm |
| Šířka balení: | 533 mm |
| Hmotnost: | 12,2 kg |
| Hloubka balení: | 385 mm |
