LEGO POKÉMON 72152 Pikachu a Pokéball
Kód: KLOLEGLEG2237Detailní popis produktu
LEGO POKÉMON 72152 Pikachu a Pokéball| Počet prvků | 2050 |
| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 18+ let/let |
| Série | Pokémon |
| Výška | 350 mm |
| Šířka | 260 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Hloubka balení | 110 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,56 kg |
| Šířka balení | 378 mm |
| Výška balení | 480 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069271 |
| Počet prvků: | 2050 |
| Návod: | Ano |
| Doporučený věk: | 18+ let/let |
| Série: | Pokémon |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Hloubka balení: | 110 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,56 kg |
| Šířka balení: | 378 mm |
| Výška balení: | 480 mm |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
