LEGO MINIFIGURES 71052 Minifigurky – Série 29 (1 ks)
Kód: KLOLEGLEG2235Detailní popis produktu
LEGO MINIFIGURES 71052 Minifigurky – Série 29 (1 ks)| Návod | Ano |
| Série | Minifigurky |
| Pročet figurek na hraní | 1 kusů |
| Počet prvků | 8 |
| Doporučený věk | 6+ let/let |
| Šířka balení | 94 mm |
| Hloubka balení | 28 mm |
| Výška balení | 106 mm |
| Hmotnost | 18 g |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018066980 |
| Návod: | Ano |
| Série: | Minifigurky |
| Pročet figurek na hraní: | 1 kusů |
| Počet prvků: | 8 |
| Doporučený věk: | 6+ let/let |
| Šířka balení: | 94 mm |
| Hloubka balení: | 28 mm |
| Výška balení: | 106 mm |
| Hmotnost: | 18 g |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
