LEGO MARVEL 76178 DAILY BUGLE
Kód: KLOLEGLEG0867Detailní popis produktu
LEGO MARVEL 76178 DAILY BUGLE| Doporučený věk | 18+ let/let |
| Počet prvků | 3772 |
| Pročet figurek na hraní | 25 ks. |
| Série | Marvel |
| Návod | Ano |
| Šířka | 270 mm |
| Výška balení | 582 mm |
| Šířka balení | 480 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 270 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Hloubka balení | 170 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702016912807 |
| Doporučený věk: | 18+ let/let |
| Počet prvků: | 3772 |
| Pročet figurek na hraní: | 25 ks. |
| Série: | Marvel |
| Návod: | Ano |
| Šířka: | 270 mm |
| Výška balení: | 582 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Hloubka: | 270 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Hloubka balení: | 170 mm |
