LEGO ICONS 10314 SUŠENÝ KVĚTINOVÝ POLOTOVAR
Kód: KLOLEGLEG0669Detailní popis produktu
LEGO ICONS 10314 SUŠENÝ KVĚTINOVÝ POLOTOVAR| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 18+ let/let |
| Počet prvků | 812 |
| Série | LEGO® Icons |
| Výška balení | 262 mm |
| Šířka balení | 382 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Hloubka balení | 57 mm |
| Hmotnost včetně balení | 627 g |
| Výška | 70 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702017416878 |
| Návod: | Ano |
| Doporučený věk: | 18+ let/let |
| Počet prvků: | 812 |
| Série: | LEGO® Icons |
| Výška balení: | 262 mm |
| Šířka balení: | 382 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
| Hloubka balení: | 57 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 627 g |
| Výška: | 70 mm |
