LEGO EDITIONS 43027 Vini Jr. - Fotbalové sestřihy
Kód: KLOLEGLEG2232Detailní popis produktu
LEGO EDITIONS 43027 Vini Jr. - Fotbalové sestřihy| Série | Editions |
| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 10+ let/let |
| Pročet figurek na hraní | 1 kusů |
| Počet prvků | 510 |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 608 g |
| Hloubka balení | 75 mm |
| Výška balení | 219 mm |
| Šířka balení | 259 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069660 |
| Série: | Editions |
| Návod: | Ano |
| Doporučený věk: | 10+ let/let |
| Pročet figurek na hraní: | 1 kusů |
| Počet prvků: | 510 |
| Šířka: | 190 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hloubka: | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 608 g |
| Hloubka balení: | 75 mm |
| Výška balení: | 219 mm |
| Šířka balení: | 259 mm |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
