LEGO EDITIONS 43016 Cristiano Ronaldo - Fotbalová legenda
Kód: KLOLEGLEG2228Detailní popis produktu
LEGO EDITIONS 43016 Cristiano Ronaldo - Fotbalová legenda| Série | Editions |
| Počet prvků | 854 |
| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 12+ let/let |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Šířka balení | 259 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,34 kg |
| Hloubka balení | 93 mm |
| Výška balení | 380 mm |
| Varování | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069561 |
| Série: | Editions |
| Počet prvků: | 854 |
| Návod: | Ano |
| Doporučený věk: | 12+ let/let |
| Výška: | 250 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Šířka balení: | 259 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,34 kg |
| Hloubka balení: | 93 mm |
| Výška balení: | 380 mm |
| Varování: | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
