LEGO EDITIONS 43015 Lionel Messi - Fotbalová legenda
Kód: KLOLEGLEG2227Detailní popis produktu
LEGO EDITIONS 43015 Lionel Messi - Fotbalová legenda| Počet prvků | 958 |
| Návod | Ano |
| Série | Editions |
| Doporučený věk | 12+ let/let |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,43 kg |
| Výška balení | 380 mm |
| Šířka balení | 259 mm |
| Hloubka balení | 94 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069554 |
| Počet prvků: | 958 |
| Návod: | Ano |
| Série: | Editions |
| Doporučený věk: | 12+ let/let |
| Šířka: | 210 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,43 kg |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 259 mm |
| Hloubka balení: | 94 mm |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
