LEGO EDITIONS 43014 Helma Scuderia Ferrari HP Charles Leclerc
Kód: KLOLEGLEG2226Detailní popis produktu
LEGO EDITIONS 43014 Helma Scuderia Ferrari HP Charles Leclerc| Doporučený věk | 14+ let/let |
| Návod | Ano |
| Počet prvků | 886 |
| Série | Editions |
| Šířka | 110 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka balení | 70 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,02 kg |
| Šířka balení | 382 mm |
| Výška balení | 262 mm |
| Varování | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069547 |
| Doporučený věk: | 14+ let/let |
| Návod: | Ano |
| Počet prvků: | 886 |
| Série: | Editions |
| Šířka: | 110 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Hloubka balení: | 70 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,02 kg |
| Šířka balení: | 382 mm |
| Výška balení: | 262 mm |
| Varování: | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
