LEGO EDITIONS 43012 Cristiano Ronaldo - Fotbalové sestřihy
Kód: KLOLEGLEG2224Detailní popis produktu
LEGO EDITIONS 43012 Cristiano Ronaldo - Fotbalové sestřihy| Návod | Ano |
| Počet prvků | 490 |
| Pročet figurek na hraní | 1 kusů |
| Série | Editions |
| Doporučený věk | 10+ let/let |
| Hloubka | 170 mm |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka balení | 60 mm |
| Hmotnost včetně balení | 602 g |
| Výška balení | 219 mm |
| Šířka balení | 259 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018069523 |
| Návod: | Ano |
| Počet prvků: | 490 |
| Pročet figurek na hraní: | 1 kusů |
| Série: | Editions |
| Doporučený věk: | 10+ let/let |
| Hloubka: | 170 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hloubka balení: | 60 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 602 g |
| Výška balení: | 219 mm |
| Šířka balení: | 259 mm |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
