LEGO DISNEY 43304 Blazeova koňská farma
Kód: KLOLEGLEG2234Detailní popis produktu
LEGO DISNEY 43304 Blazeova koňská farma| Počet prvků | 209 |
| Série | Disney |
| Návod | Ano |
| Pročet figurek na hraní | 2 kusů |
| Doporučený věk | 4+ let/let |
| Šířka | 220 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Výška | 130 mm |
| Výška balení | 260 mm |
| Hmotnost včetně balení | 636 g |
| Hloubka balení | 56 mm |
| Šířka balení | 279 mm |
| Varování | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018066928 |
| Počet prvků: | 209 |
| Série: | Disney |
| Návod: | Ano |
| Pročet figurek na hraní: | 2 kusů |
| Doporučený věk: | 4+ let/let |
| Šířka: | 220 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Výška balení: | 260 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 636 g |
| Hloubka balení: | 56 mm |
| Šířka balení: | 279 mm |
| Varování: | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
