LEGO CREATOR EXPERT 10255 Shromažďovací náměstí
Kód: KLOLEGLEG1283Detailní popis produktu
LEGO CREATOR EXPERT 10255 Shromažďovací náměstí| Série | Creator Expert, Creator |
| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 16+ let/let |
| Pročet figurek na hraní | 7 ks. |
| Počet prvků | 4002 |
| Délka | 250 mm |
| Výška | 350 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Hloubka balení | 170 mm |
| Výška balení | 475 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,67 kg |
| Šířka balení | 580 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702015865272 |
| Série: | Creator Expert, Creator |
| Návod: | Ano |
| Doporučený věk: | 16+ let/let |
| Pročet figurek na hraní: | 7 ks. |
| Počet prvků: | 4002 |
| Délka: | 250 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Hloubka balení: | 170 mm |
| Výška balení: | 475 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 4,67 kg |
| Šířka balení: | 580 mm |
