LEGO Creator 31109 Pirátská loď
Kód: KLOLEGLEG0067Detailní popis produktu
LEGO Creator 31109 Pirátská loď| Série | Creator |
| Typ produktu | Stavební bloky |
| Barva | Bronzová, Vícebarevný, Bílá |
| Doporučený věk | 9+ let/let |
| Výška | 370 mm |
| Délka | 460 mm |
| Šířka | 190 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702016616354 |
| Série: | Creator |
| Typ produktu: | Stavební bloky |
| Barva: | Bronzová, Vícebarevný, Bílá |
| Doporučený věk: | 9+ let/let |
| Výška: | 370 mm |
| Délka: | 460 mm |
| Šířka: | 190 mm |
