LEGO CITY 60479 Policejní transportní vůz pro vězně
Kód: KLOLEGLEG2086Detailní popis produktu
LEGO CITY 60479 Policejní transportní vůz pro vězně| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 6+ let/let |
| Počet prvků | 198 |
| Pročet figurek na hraní | 3 kusů |
| Série | City |
| Šířka | 60 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hmotnost včetně balení | 370 g |
| Výška balení | 191 mm |
| Hloubka balení | 61 mm |
| Šířka balení | 262 mm |
| Varování | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018031759 |
| Návod: | Ano |
| Doporučený věk: | 6+ let/let |
| Počet prvků: | 198 |
| Pročet figurek na hraní: | 3 kusů |
| Série: | City |
| Šířka: | 60 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 370 g |
| Výška balení: | 191 mm |
| Hloubka balení: | 61 mm |
| Šířka balení: | 262 mm |
| Varování: | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
