LEGO ART 31220 Claude Monet - Most přes jezírko s lekníny
Kód: KLOLEGLEG2221Detailní popis produktu
LEGO ART 31220 Claude Monet - Most přes jezírko s lekníny| Doporučený věk | 18+ let/let |
| Návod | Ano |
| Počet prvků | 3179 |
| Série | LEGO® Art |
| Výška | 510 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Šířka balení | 378 mm |
| Výška balení | 555 mm |
| Hloubka balení | 118 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,7 kg |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018066379 |
| Doporučený věk: | 18+ let/let |
| Návod: | Ano |
| Počet prvků: | 3179 |
| Série: | LEGO® Art |
| Výška: | 510 mm |
| Šířka: | 410 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Šířka balení: | 378 mm |
| Výška balení: | 555 mm |
| Hloubka balení: | 118 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,7 kg |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
