TCL P7K 65P7K televizor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metalická 450 cd/m²
Kód: TVATCLLCD0127Detailní popis produktu
TCL P7K 65P7K televizor 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Metalická 450 cd/m²| Profily Bluetooth | HID, A2DP |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 160 kWh |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 95 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 |
| Barva | Metalická |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Bezrámový design | Ano |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Audio dekodéry | Dolby AC4, Dolby Audio, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| Zabudovaný subwoofer | Ne |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 20 W |
| Ekvalizér | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Automatická úprava hlasitosti | Ano |
| Hloubka stojanu | 32 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 16 kg |
| Šířka stojanu | 113,4 cm |
| Výška (s podstavcem) | 893 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 320 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1444 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1444 mm |
| Výška (bez stojánku) | 831 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 15,8 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 69 mm |
| Hloubka balení | 155 mm |
| Hmotnost včetně balení | 23,6 kg |
| Výška balení | 1000 mm |
| Šířka balení | 1608 mm |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 75% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -15 - 45 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | Ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet RF portů | 2 |
| Rychlé přepínání HDMI | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Typ RF konektoru | F, IEC |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| HDCP | Ano |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar 2.0, Game Master, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Média pro přehrávání | VP9, MKV, WEBM, AV1, AVI, MP4, H.264, MPG, TS, H.265 |
| Funkce teletextu | Ano |
| Redukce šumu | Ano |
| Kompresní formáty videa | H.265, H.264, MPEG2 |
| Funkce titulkování | Ano |
| Počet jader procesoru | 4 |
| AMD FreeSync | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | TCL AiPQ Processor |
| Upscale na 4K | Ano |
| Nahrávání na USB | Ne |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision |
| Podpora HDR | Ano |
| DVD přehrávač | Ne |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Jas displeje | 450 cd/m² |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | PPI (Picture Performance Index) 3400 |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 165 cm |
| Poměr maximální svítivosti | 65% |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 164 cm |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ dálkového ovladače | RC833A |
| Včetně soundbaru | Ano |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu | SECAM L, SECAM D/K, SECAM B/G, NTSC, PAL BG, PAL DK, PAL L, PAL I |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ne |
| Počet OSD jazyků | 59 |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ne |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ne |
| Základní hotelový režim | Ne |
| Hotelový režim | Ne |
| Režim obrazu | Sporty, Hry |
| Verze operačního systému | 12,0 |
| Poskytovaný operační systém | Google TV |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Video aplikace | YouTube, Netflix, Apple TV, Amazon Prime Video |
| Internetová televize | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Integrovaný Chromecast | Ano |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.2 |
| Technologie TCL (AV/TV) | HomeKit support, HVA Screen, 120Hz Game Accelerator, Motion Clarity, Apple AirPlay, T-cast |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2179777 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 5901292525927 |
| Profily Bluetooth: | HID, A2DP |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 160 kWh |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 95 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 300 |
| Barva: | Metalická |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Bezrámový design: | Ano |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Audio dekodéry: | Dolby AC4, Dolby Audio, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| Zabudovaný subwoofer: | Ne |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| RMS výkon: | 20 W |
| Ekvalizér: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Automatická úprava hlasitosti: | Ano |
| Hloubka stojanu: | 32 cm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 16 kg |
| Šířka stojanu: | 113,4 cm |
| Výška (s podstavcem): | 893 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 320 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1444 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1444 mm |
| Výška (bez stojánku): | 831 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 15,8 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 69 mm |
| Hloubka balení: | 155 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 23,6 kg |
| Výška balení: | 1000 mm |
| Šířka balení: | 1608 mm |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 20 - 75% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -15 - 45 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 10 - 90% |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA): | Ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet RF portů: | 2 |
| Rychlé přepínání HDMI: | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | T-link |
| Typ RF konektoru: | F, IEC |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 1 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| HDCP: | Ano |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Verze HDCP: | 2.2 |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar 2.0, Game Master, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Média pro přehrávání: | VP9, MKV, WEBM, AV1, AVI, MP4, H.264, MPG, TS, H.265 |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Redukce šumu: | Ano |
| Kompresní formáty videa: | H.265, H.264, MPEG2 |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | TCL AiPQ Processor |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Nahrávání na USB: | Ne |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision |
| Podpora HDR: | Ano |
| DVD přehrávač: | Ne |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 5 - 35 °C |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega Contrast |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Jas displeje: | 450 cd/m² |
| Technologie displeje: | QLED |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace: | PPI (Picture Performance Index) 3400 |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 165 cm |
| Poměr maximální svítivosti: | 65% |
| Viditelná velikost (úhlopříčně): | 164 cm |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | RC833A |
| Včetně soundbaru: | Ano |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Formát analogového signálu: | SECAM L, SECAM D/K, SECAM B/G, NTSC, PAL BG, PAL DK, PAL L, PAL I |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Kompatibilní s Apple Siri: | Ne |
| Počet OSD jazyků: | 59 |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Obraz v obraze (PIP): | Ne |
| Programovatelný interval: | 8 dny |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ne |
| Základní hotelový režim: | Ne |
| Hotelový režim: | Ne |
| Režim obrazu: | Sporty, Hry |
| Verze operačního systému: | 12,0 |
| Poskytovaný operační systém: | Google TV |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Video aplikace: | YouTube, Netflix, Apple TV, Amazon Prime Video |
| Internetová televize: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Integrovaný Chromecast: | Ano |
| Platforma pro distribuci aplikací: | Google Play |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.2 |
| Technologie TCL (AV/TV): | HomeKit support, HVA Screen, 120Hz Game Accelerator, Motion Clarity, Apple AirPlay, T-cast |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2179777 |
