Samsung UE75U8092FU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0782Detailní popis produktu
Samsung UE75U8092FU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Prohledávání | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 138 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 220 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 199 kWh |
| Režim úspory energie | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 138 W |
| Barva podstavce | Černá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 mm |
| Barva | Černá |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Deskriptor předvýběru zvuku | Ano |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku) | 22,4 kg |
| Výška (bez stojánku) | 957,8 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1668,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 77 mm |
| Hloubka stojanu | 28 cm |
| Výška (s podstavcem) | 1005,9 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 22,8 kg |
| Šířka stojanu | 125 cm |
| Hloubka (s podstavcem) | 280 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1668,1 mm |
| Šířka balení | 1820 mm |
| Výška balení | 1100 mm |
| Hmotnost včetně balení | 31 kg |
| Hloubka balení | 164 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet RF portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Technologie tlumení podsvícení | UHD Dimming |
| Podpora HDR | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Upscale na 4K | Ano |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Funkce titulkování | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 190,5 cm |
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Technologie displeje | LED |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ dálkového ovladače | TM2240A |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Možnost aktualizace firmwaru | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Režim obrazu | Filmařský strojek |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.4 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Object Tracking Sound Lite, Crystal Processor 4K, Q-Symphony |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2205168 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097068617 |
| Prohledávání: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 138 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie: | 220 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 199 kWh |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie: | 138 W |
| Barva podstavce: | Černá |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 300 mm |
| Barva: | Černá |
| Typ rámečku: | Bez rámečku (3) |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Deskriptor předvýběru zvuku: | Ano |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku): | 22,4 kg |
| Výška (bez stojánku): | 957,8 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1668,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 77 mm |
| Hloubka stojanu: | 28 cm |
| Výška (s podstavcem): | 1005,9 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 22,8 kg |
| Šířka stojanu: | 125 cm |
| Hloubka (s podstavcem): | 280 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1668,1 mm |
| Šířka balení: | 1820 mm |
| Výška balení: | 1100 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 31 kg |
| Hloubka balení: | 164 mm |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet RF portů: | 3 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Technologie tlumení podsvícení: | UHD Dimming |
| Podpora HDR: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | Samsung Contrast Enhancer |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Snímač Eco: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 190,5 cm |
| Úhlopříčka displeje: | 190,5 cm (75") |
| Technologie displeje: | LED |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega Contrast |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ dálkového ovladače: | TM2240A |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Formát digitálního signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 28 |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Možnost aktualizace firmwaru: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Režim obrazu: | Filmařský strojek |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.4 |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Smart TV: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Object Tracking Sound Lite, Crystal Processor 4K, Q-Symphony |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2205168 |
