Samsung The Frame QE75LS03FWU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0785Detailní popis produktu
Samsung The Frame QE75LS03FWU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 250 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 141 kWh |
| Maximální spotřeba energie | 240 W |
| Spotřeba elektrické energie | 141 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | Ano |
| Typ rámečku | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Barva | Černá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Nepřímé osvětlení | Ano |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 400 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Režimy zvuku | Hry, Prostorový |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0.2 kanály/kanálů |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku | Ano |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| RMS výkon | 40 W |
| Hloubka stojanu | 32 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 30,7 kg |
| Výška (bez stojánku) | 965,4 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1685,3 mm |
| Šířka stojanu | 124,4 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 30,9 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 26,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 319,8 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1685,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 995,3 mm |
| Šířka balení | 1834 mm |
| Hmotnost včetně balení | 40,5 kg |
| Hloubka balení | 171 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 1082 mm |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Počet HDMI portů | 5 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Common interface (CI) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Počet RF portů | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Technologie tlumení podsvícení | Supreme UHD Dimming |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Podpora MBR | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Ambientní režim | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Funkce Tap View | Ano |
| Multi View | Ano |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 100 Hz, 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Technologie displeje | Neo QLED |
| Typ LED podsvícení | Mini LED |
| LED podsvícení | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 189 cm |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Typ montážní sady | Montáž na zeď |
| Typ dálkového ovladače | TM2561E |
| E-manuál | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-T |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Jazyk nabídky OSD | Více |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Zrcadlení TV | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.4 |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Univerzální průvodce | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV) | One Connect Box, Neo Quantum HDR, Adaptive Sound Pro, Real Depth Enhancer, Procesor NQ4 AI Gen3, Micro Dimming, Karaoke Mode, AI Auto Game Mode, Smart Calibration, Wide Viewing Angle, 4K AI Upscaling Pro, Q-Symphony, Contrast Enhancer, Samsung TV Plus, Object Tracking Sound, Art Store, 4K AI Upscaling, Active Voice Amplifier Pro, Art Mode, Matte Display, EyeComfort Mode, AI Motion Enhancer Pro, Auto HDR Remastering Pro, Quantum Matrix Technology Slim |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2204835 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097108856 |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 250 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 141 kWh |
| Maximální spotřeba energie: | 240 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 141 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Typ rámečku: | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Barva: | Černá |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Nepřímé osvětlení: | Ano |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 400 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Režimy zvuku: | Hry, Prostorový |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0.2 kanály/kanálů |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku: | Ano |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| RMS výkon: | 40 W |
| Hloubka stojanu: | 32 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 30,7 kg |
| Výška (bez stojánku): | 965,4 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1685,3 mm |
| Šířka stojanu: | 124,4 cm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 30,9 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 26,9 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 319,8 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1685,3 mm |
| Výška (s podstavcem): | 995,3 mm |
| Šířka balení: | 1834 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 40,5 kg |
| Hloubka balení: | 171 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Výška balení: | 1082 mm |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Počet HDMI portů: | 5 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 3 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Common interface (CI): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Počet RF portů: | 2 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Technologie tlumení podsvícení: | Supreme UHD Dimming |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Podpora MBR: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Ambientní režim: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Multi View: | Ano |
| Snímač Eco: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz, 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 190,5 cm (75") |
| Nativní obnovovací frekvence: | 100 Hz |
| Technologie displeje: | Neo QLED |
| Typ LED podsvícení: | Mini LED |
| LED podsvícení: | Ano |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 189 cm |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Typ montážní sady: | Montáž na zeď |
| Typ dálkového ovladače: | TM2561E |
| E-manuál: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-T |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 27 |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Jazyk nabídky OSD: | Více |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Zrcadlení TV: | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.4 |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Univerzální průvodce: | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV): | One Connect Box, Neo Quantum HDR, Adaptive Sound Pro, Real Depth Enhancer, Procesor NQ4 AI Gen3, Micro Dimming, Karaoke Mode, AI Auto Game Mode, Smart Calibration, Wide Viewing Angle, 4K AI Upscaling Pro, Q-Symphony, Contrast Enhancer, Samsung TV Plus, Object Tracking Sound, Art Store, 4K AI Upscaling, Active Voice Amplifier Pro, Art Mode, Matte Display, EyeComfort Mode, AI Motion Enhancer Pro, Auto HDR Remastering Pro, Quantum Matrix Technology Slim |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2204835 |
