Samsung The Frame QE55LS03FAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0771Detailní popis produktu
Samsung The Frame QE55LS03FAU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 175 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 82 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 82 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Barva | Černá |
| Barva podstavce | Černá |
| Typ rámečku | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| RMS výkon | 40 W |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0.2 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| Šířka (s podstavcem) | 1237,9 mm |
| Výška (s podstavcem) | 743,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 17,3 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 227,8 mm |
| Šířka stojanu | 89,7 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 1237,9 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 24,9 mm |
| Hloubka stojanu | 22,8 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 16,9 kg |
| Výška (bez stojánku) | 708,8 mm |
| Výška balení | 846 mm |
| Šířka balení | 1405 mm |
| Hmotnost včetně balení | 27,2 kg |
| Hloubka balení | 185 mm |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Počet RF portů | 3 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface (CI) | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Supreme UHD Dimming |
| Funkce Tap View | Ano |
| Ambientní režim | Ano |
| Obrazová galerie | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Multi View | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Quantum HDR |
| Herní režim | Ano |
| LED podsvícení | Ano |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | QLED |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 138 cm |
| Typ LED podsvícení | Duální LED dioda |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Zrcadlení TV | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.4 |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Works With Google Assistant, Adaptive Sound Pro, Modern Frame Design & Bezel, One Connect Box, Matte Display, EyeComfort Mode, Samsung SmartThings, Wide Viewing Angle, AI Auto Game Mode, Karaoke Mode, 4K AI Upscaling, Art Mode, Samsung TV Plus, Object Tracking Sound, Real Depth Enhancer, Smart Calibration Pro, Q-Symphony, Dolby Atmos® |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097110972 |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 175 kWh |
| Spotřeba elektrické energie: | 82 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 82 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Barva: | Černá |
| Barva podstavce: | Černá |
| Typ rámečku: | VNB (velmi úzký rámeček) |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| RMS výkon: | 40 W |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0.2 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro |
| Šířka (s podstavcem): | 1237,9 mm |
| Výška (s podstavcem): | 743,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 17,3 kg |
| Hloubka (s podstavcem): | 227,8 mm |
| Šířka stojanu: | 89,7 cm |
| Šířka (bez stojánku): | 1237,9 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 24,9 mm |
| Hloubka stojanu: | 22,8 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 16,9 kg |
| Výška (bez stojánku): | 708,8 mm |
| Výška balení: | 846 mm |
| Šířka balení: | 1405 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 27,2 kg |
| Hloubka balení: | 185 mm |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Počet RF portů: | 3 |
| Počet portů USB 2.0: | 3 |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Common interface (CI): | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení: | Supreme UHD Dimming |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Ambientní režim: | Ano |
| Obrazová galerie: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Snímač Eco: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Multi View: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Quantum HDR |
| Herní režim: | Ano |
| LED podsvícení: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 139,7 cm (55") |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Technologie displeje: | QLED |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 138 cm |
| Typ LED podsvícení: | Duální LED dioda |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 28 |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Zrcadlení TV: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.4 |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Works With Google Assistant, Adaptive Sound Pro, Modern Frame Design & Bezel, One Connect Box, Matte Display, EyeComfort Mode, Samsung SmartThings, Wide Viewing Angle, AI Auto Game Mode, Karaoke Mode, 4K AI Upscaling, Art Mode, Samsung TV Plus, Object Tracking Sound, Real Depth Enhancer, Smart Calibration Pro, Q-Symphony, Dolby Atmos® |
