Samsung QE75QN77FAT 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0788Detailní popis produktu
Samsung QE75QN77FAT 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ano |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 260 W |
| Režim úspory energie | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | D |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 82 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 255 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Spotřeba elektrické energie | 82 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Podpěra pro tenký nástěnný držák | Ano |
| Barva podstavce | Šedá |
| Bezrámový design | Ano |
| Barva | Černá |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 400 mm |
| Typ stojánku | Stojan |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Deskriptor předvýběru zvuku | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Hloubka (bez stojánku) | 26,6 mm |
| Hloubka stojanu | 33,1 cm |
| Šířka stojanu | 35,5 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 30,9 kg |
| Výška (bez stojánku) | 960,7 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1016,2 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 29,6 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1677,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 331,5 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1677,5 mm |
| Výška balení | 1080 mm |
| Šířka balení | 1815 mm |
| Hmotnost včetně balení | 40,3 kg |
| Hloubka balení | 164 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen2 |
| Technologie tlumení podsvícení | Ultimate UHD Dimming |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Real Depth Enhancer, NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení | Ano |
| Multi View | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Funkce Tap View | Ano |
| Převzorkování videa | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG), Neo Quantum HDR |
| Nahrávání na USB | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Typ LED podsvícení | Mini LED |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 189 cm |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| LED podsvícení | Ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | Neo QLED |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počet tunerů | 2 tuner/tunerů |
| Automatické vyhledávání kanálů | Ano |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Zrcadlení TV | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.3 |
| Univerzální průvodce | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Auto HDR Remastering, Built-in SmartThings Hub, Smart Calibration, Wide Viewing Angle, Režim AI Energy, AI Auto Game Mode, Object Tracking Sound Lite, Quantum Matrix Technology Slim, 4K AI Upscaling, Neo Quantum HDR, Adaptive Sound Pro, Q-Symphony, Samsung TV Plus, Art Store, Active Voice Amplifier Pro, Quantum Matrix Technology, AirSlim, Karaoke Mode, EyeComfort Mode, Generative Wallpaper |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095917009 |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Maximální spotřeba energie: | 260 W |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | D |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 82 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 255 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Spotřeba elektrické energie: | 82 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Podpěra pro tenký nástěnný držák: | Ano |
| Barva podstavce: | Šedá |
| Bezrámový design: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Typ rámečku: | Bez rámečku (3) |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 400 mm |
| Typ stojánku: | Stojan |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Deskriptor předvýběru zvuku: | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Hloubka (bez stojánku): | 26,6 mm |
| Hloubka stojanu: | 33,1 cm |
| Šířka stojanu: | 35,5 cm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 30,9 kg |
| Výška (bez stojánku): | 960,7 mm |
| Výška (s podstavcem): | 1016,2 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 29,6 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 1677,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 331,5 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1677,5 mm |
| Výška balení: | 1080 mm |
| Šířka balení: | 1815 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 40,3 kg |
| Hloubka balení: | 164 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet RF portů: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Obrazový procesor: | NQ4 AI Gen2 |
| Technologie tlumení podsvícení: | Ultimate UHD Dimming |
| Technologie zpracování obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer, NQ4 AI Gen 2 Processor |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení: | Ano |
| Multi View: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Snímač Eco: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Převzorkování videa: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG), Neo Quantum HDR |
| Nahrávání na USB: | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 190,5 cm (75") |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega Contrast |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Typ LED podsvícení: | Mini LED |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 189 cm |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Technologie displeje: | Neo QLED |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Typ dálkového ovladače: | TM2360E |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počet tunerů: | 2 tuner/tunerů |
| Automatické vyhledávání kanálů: | Ano |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 27 |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Zrcadlení TV: | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | 2.0.3 |
| Univerzální průvodce: | Ano |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Video aplikace: | Samsung TV Plus |
| Smart TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Auto HDR Remastering, Built-in SmartThings Hub, Smart Calibration, Wide Viewing Angle, Režim AI Energy, AI Auto Game Mode, Object Tracking Sound Lite, Quantum Matrix Technology Slim, 4K AI Upscaling, Neo Quantum HDR, Adaptive Sound Pro, Q-Symphony, Samsung TV Plus, Art Store, Active Voice Amplifier Pro, Quantum Matrix Technology, AirSlim, Karaoke Mode, EyeComfort Mode, Generative Wallpaper |
