Samsung QE65QN900FT 165,1 cm (65") 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0719Detailní popis produktu
Samsung QE65QN900FT 165,1 cm (65") 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Ano |
| Miracast | Ne |
| Maximální spotřeba energie | 450 W |
| Spotřeba elektrické energie | 109 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 109 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 324 kWh |
| Režim úspory energie | Ano |
| Barva | Černá |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Barva podstavce | Černá |
| Podpora malého nástěnného držáku | Ano |
| Název barvy | Titan Black |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| RMS výkon | 70 W |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA) | Ano |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Q-Symphony | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Režimy zvuku | Prostorový, Adaptive Sound Pro |
| Zvukové výstupní kanály | 4.2.2 kanály/kanálů |
| Šířka (s podstavcem) | 1455,3 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 37,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 25,5 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 25,9 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1455,3 mm |
| Výška (bez stojánku) | 830,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 867,4 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 256,8 mm |
| Šířka balení | 1600 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Výška balení | 933 mm |
| Hmotnost včetně balení | 33 kg |
| Hloubka balení | 164 mm |
| Hmotnost balení | 33 kg |
| Procesor | NQ8 AI Gen2 Processor |
| Zvuková technologie | Dolby Atmos, OTS+, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro, 360 Audio, Active Voice Amplifier Pro, Surround |
| Roční spotřeba energie | 151 kWh |
| Vstup antény | DVB-T2CS2 x2 |
| HDMI | Ano |
| Podstavec | Round Feet |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface (CI) | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Neo Quantum HDR 8K Pro, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), HDR 10+ |
| AMD FreeSync | Ano |
| Upscale na 4K | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 165 Hz |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Typ HD rozlišení | 8K Ultra HD |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | Neo QLED |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Inteligentní ovladač součástí balení | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E (UK, Italy Add TM1240A) |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ano |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Verze operačního systému | Tizen |
| Smart TV | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Zrcadlení obrazovky | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung Knox Security, Generative Wallpaper, SmartThings Calibration Pro, Smart TV powered by Tizen, Herní lišta, Motion Xcelerator 165Hz, FreeSync Premium Pro, Supersize Picture Enhancer, Samsung Health, Universal Gesture, AI Sound Pro, Metal Frame Design, NQ8 AI Gen2 Processor, Real Depth Enhancer Pro, Dálkový ovladač SolarCell, Gaming Hub, Samsung TV Plus, AI Mode, Colour Booster Pro, Slim Fit Wall-Mount Compatible, Auto HDR Remastering, Auto Game Mode (ALLM), Object Tracking Sound PLUS, AI Auto Game Mode, Neo Quantum HDR 8K Pro, Multi View (up to 4), Quantum Matrix Technology Pro, PANTONE Validated, 8K AI Upscaling, True 8K Resolution, Dolby Atmos®, Samsung Q-Symphony, AI Motion Enhancer, Multiple Voice Assistants, Režim AI Energy, AI Customisation Mode, SmartThings |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097068372 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Miracast: | Ne |
| Maximální spotřeba energie: | 450 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 109 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 109 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 324 kWh |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Barva podstavce: | Černá |
| Podpora malého nástěnného držáku: | Ano |
| Název barvy: | Titan Black |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 300 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| RMS výkon: | 70 W |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA): | Ano |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Q-Symphony: | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Režimy zvuku: | Prostorový, Adaptive Sound Pro |
| Zvukové výstupní kanály: | 4.2.2 kanály/kanálů |
| Šířka (s podstavcem): | 1455,3 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 37,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 25,5 kg |
| Hmotnost (se stojánkem): | 25,9 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 1455,3 mm |
| Výška (bez stojánku): | 830,3 mm |
| Výška (s podstavcem): | 867,4 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 256,8 mm |
| Šířka balení: | 1600 mm |
| Návod na použití: | Ano |
| Výška balení: | 933 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 33 kg |
| Hloubka balení: | 164 mm |
| Hmotnost balení: | 33 kg |
| Procesor: | NQ8 AI Gen2 Processor |
| Zvuková technologie: | Dolby Atmos, OTS+, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro, 360 Audio, Active Voice Amplifier Pro, Surround |
| Roční spotřeba energie: | 151 kWh |
| Vstup antény: | DVB-T2CS2 x2 |
| HDMI: | Ano |
| Podstavec: | Round Feet |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet RF portů: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common interface (CI): | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Neo Quantum HDR 8K Pro, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), HDR 10+ |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 165 Hz |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Typ HD rozlišení: | 8K Ultra HD |
| Antireflexní obrazovka: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 7680 x 4320 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Technologie displeje: | Neo QLED |
| Nativní obnovovací frekvence: | 100 Hz |
| Inteligentní ovladač součástí balení: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | TM2360E (UK, Italy Add TM1240A) |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ano |
| Video aplikace: | Samsung TV Plus |
| Verze operačního systému: | Tizen |
| Smart TV: | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Zrcadlení obrazovky: | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Samsung Knox Security, Generative Wallpaper, SmartThings Calibration Pro, Smart TV powered by Tizen, Herní lišta, Motion Xcelerator 165Hz, FreeSync Premium Pro, Supersize Picture Enhancer, Samsung Health, Universal Gesture, AI Sound Pro, Metal Frame Design, NQ8 AI Gen2 Processor, Real Depth Enhancer Pro, Dálkový ovladač SolarCell, Gaming Hub, Samsung TV Plus, AI Mode, Colour Booster Pro, Slim Fit Wall-Mount Compatible, Auto HDR Remastering, Auto Game Mode (ALLM), Object Tracking Sound PLUS, AI Auto Game Mode, Neo Quantum HDR 8K Pro, Multi View (up to 4), Quantum Matrix Technology Pro, PANTONE Validated, 8K AI Upscaling, True 8K Resolution, Dolby Atmos®, Samsung Q-Symphony, AI Motion Enhancer, Multiple Voice Assistants, Režim AI Energy, AI Customisation Mode, SmartThings |
