Samsung QE65QN80FAU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Stříbrná
Kód: TVASA1LCD0741Detailní popis produktu
Samsung QE65QN80FAU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Stříbrná| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Miracast | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Maximální spotřeba energie | 275 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 272 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 101 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba elektrické energie | 101 W |
| Podpora malého nástěnného držáku | Ano |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Barva podstavce | Šedá |
| Typ stojánku | Stojan |
| Barva | Stříbrná |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 |
| Název barvy | Carbon Silver |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA) | Ano |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Q-Symphony | Ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 4.0 kanály/kanálů |
| Režimy zvuku | Prostorový, Adaptive Sound Pro |
| RMS výkon | 30 W |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Hmotnost (bez stojánku) | 22,7 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 46,6 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1446,5 mm |
| Výška (bez stojánku) | 829,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 23,7 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1446,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 279,4 mm |
| Výška (s podstavcem) | 886,3 mm |
| Hmotnost balení | 30,8 kg |
| Výška balení | 930 mm |
| Šířka balení | 1593 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Hloubka balení | 158 mm |
| Hmotnost včetně balení | 30,8 kg |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Zvuková technologie | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, 360 Audio, Surround, Active Voice Amplifier Pro |
| HDMI | Ano |
| Elektrická síť | Ano |
| Podstavec | AERO LINEAR |
| Roční spotřeba energie | 140 kWh |
| Vstup antény | DVB-T2CS2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Upscale na 4K | Ano |
| Automatický pohotovostní režim | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), HDR 10+, Neo Quantum HDR |
| Funkce titulkování | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Technologie displeje | Neo QLED |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Inteligentní ovladač součástí balení | Ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Zrcadlení obrazovky | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Internetová televize | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Verze operačního systému | Tizen |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Dálkový ovladač SolarCell, Quantum Matrix Technology Core, Samsung TV Plus, AI Mode, Colour Booster Pro, Multiple Voice Assistants, NQ4 AI Gen2 Processor, Režim AI Energy, AI Customisation Mode, Motion Xcelerator 144Hz, Samsung Knox Security, Generative Wallpaper, Object Tracking Sound Lite, Smart TV powered by Tizen, Herní lišta, PANTONE Validated, Samsung Multi View, Dolby Atmos®, Samsung Q-Symphony, Gaming Hub, Neo Quantum HDR, Auto HDR Remastering, Real Depth Enhancer, Auto Game Mode (ALLM), SmartThings Calibration, Samsung Health, Universal Gesture, AI Sound Pro, AI Auto Game Mode, 4K AI Upscaling, SmartThings, FreeSync Premium Pro, Supersize Picture Enhancer |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2204951 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806095995564 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Miracast: | Ne |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Maximální spotřeba energie: | 275 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 272 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 101 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Spotřeba elektrické energie: | 101 W |
| Podpora malého nástěnného držáku: | Ano |
| Typ rámečku: | Bez rámečku (3) |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Barva podstavce: | Šedá |
| Typ stojánku: | Stojan |
| Barva: | Stříbrná |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 300 |
| Název barvy: | Carbon Silver |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA): | Ano |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Q-Symphony: | Ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku: | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 4.0 kanály/kanálů |
| Režimy zvuku: | Prostorový, Adaptive Sound Pro |
| RMS výkon: | 30 W |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Hmotnost (bez stojánku): | 22,7 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 46,6 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1446,5 mm |
| Výška (bez stojánku): | 829,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 23,7 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 1446,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 279,4 mm |
| Výška (s podstavcem): | 886,3 mm |
| Hmotnost balení: | 30,8 kg |
| Výška balení: | 930 mm |
| Šířka balení: | 1593 mm |
| Návod na použití: | Ano |
| Hloubka balení: | 158 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 30,8 kg |
| Procesor: | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Zvuková technologie: | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, 360 Audio, Surround, Active Voice Amplifier Pro |
| HDMI: | Ano |
| Elektrická síť: | Ano |
| Podstavec: | AERO LINEAR |
| Roční spotřeba energie: | 140 kWh |
| Vstup antény: | DVB-T2CS2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Počet RF portů: | 1 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Upscale na 4K: | Ano |
| Automatický pohotovostní režim: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), HDR 10+, Neo Quantum HDR |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence: | 100 Hz |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Technologie displeje: | Neo QLED |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Inteligentní ovladač součástí balení: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | TM2360E (UK Add TM1240A) |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Zrcadlení obrazovky: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Internetová televize: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Verze operačního systému: | Tizen |
| Video aplikace: | Samsung TV Plus |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Dálkový ovladač SolarCell, Quantum Matrix Technology Core, Samsung TV Plus, AI Mode, Colour Booster Pro, Multiple Voice Assistants, NQ4 AI Gen2 Processor, Režim AI Energy, AI Customisation Mode, Motion Xcelerator 144Hz, Samsung Knox Security, Generative Wallpaper, Object Tracking Sound Lite, Smart TV powered by Tizen, Herní lišta, PANTONE Validated, Samsung Multi View, Dolby Atmos®, Samsung Q-Symphony, Gaming Hub, Neo Quantum HDR, Auto HDR Remastering, Real Depth Enhancer, Auto Game Mode (ALLM), SmartThings Calibration, Samsung Health, Universal Gesture, AI Sound Pro, AI Auto Game Mode, 4K AI Upscaling, SmartThings, FreeSync Premium Pro, Supersize Picture Enhancer |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2204951 |
