Samsung QE55S90FAE 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0738Detailní popis produktu
Samsung QE55S90FAE 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 230 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 80 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 203 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 80 kWh |
| Typ stojánku | Stojan |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 200 |
| Barva podstavce | Stříbrná |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Název barvy | Graphite black |
| Typ rámečku | Bez rámečku (4) |
| Podpěra pro tenký nástěnný držák | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Režimy zvuku | Adaptive Sound Pro |
| RMS výkon | 40 W |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Zvukové výstupní kanály | 2.1 kanály/kanálů |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA) | Ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku) | 14,6 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 39,9 mm |
| Výška (bez stojánku) | 708,6 mm |
| Výška (s podstavcem) | 773,6 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1225,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 15,9 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1225,4 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 265,2 mm |
| Hloubka stojanu | 26,5 cm |
| Šířka stojanu | 36,6 cm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 1385 mm |
| Výška balení | 832 mm |
| Hmotnost včetně balení | 21,4 kg |
| Hloubka balení | 153 mm |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Počet RF portů | 4 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Herní režim | Ano |
| Multi View | Ano |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Funkce Tap View | Ano |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen3 |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | OLED |
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 138 cm |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Typ dálkového ovladače | TM2560E |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počet tunerů | 2 tuner/tunerů |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Jazyk nabídky OSD | Více |
| Počet OSD jazyků | 28 |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Universal Browse & Play | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | HbbTV 2.0.4 |
| Internetová televize | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Samsung TV Plus, Samsung Health, Q-Symphony, Built-in SmartThings Hub, Object Tracking Sound Lite, LaserSlim Design, Auto HDR Remastering Pro, Ultra Viewing Angle, Smart Calibration, Multiple Voice Assistants, 4K AI Upscaling Pro, EyeComfort Mode, AI Motion Enhancer Pro, Procesor NQ4 AI Gen3 |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2205123 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097090953 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Maximální spotřeba energie: | 230 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie: | 80 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 203 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 80 kWh |
| Typ stojánku: | Stojan |
| Barva: | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 200 |
| Barva podstavce: | Stříbrná |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Název barvy: | Graphite black |
| Typ rámečku: | Bez rámečku (4) |
| Podpěra pro tenký nástěnný držák: | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Režimy zvuku: | Adaptive Sound Pro |
| RMS výkon: | 40 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.1 kanály/kanálů |
| Aktivní hlasový zesilovač (AVA): | Ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku: | Ano |
| Hmotnost (bez stojánku): | 14,6 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 39,9 mm |
| Výška (bez stojánku): | 708,6 mm |
| Výška (s podstavcem): | 773,6 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1225,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 15,9 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 1225,4 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 265,2 mm |
| Hloubka stojanu: | 26,5 cm |
| Šířka stojanu: | 36,6 cm |
| Typ balení: | Krabice |
| Šířka balení: | 1385 mm |
| Výška balení: | 832 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 21,4 kg |
| Hloubka balení: | 153 mm |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Počet RF portů: | 4 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Snímač Eco: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Herní režim: | Ano |
| Multi View: | Ano |
| Upscaling pomocí UI: | Ano |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Obrazový procesor: | NQ4 AI Gen3 |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje: | OLED |
| Úhlopříčka displeje: | 139,7 cm (55") |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 138 cm |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Typ dálkového ovladače: | TM2560E |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počet tunerů: | 2 tuner/tunerů |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Jazyk nabídky OSD: | Více |
| Počet OSD jazyků: | 28 |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Universal Browse & Play: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV): | HbbTV 2.0.4 |
| Internetová televize: | Ano |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Video aplikace: | Samsung TV Plus |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ano |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Samsung TV Plus, Samsung Health, Q-Symphony, Built-in SmartThings Hub, Object Tracking Sound Lite, LaserSlim Design, Auto HDR Remastering Pro, Ultra Viewing Angle, Smart Calibration, Multiple Voice Assistants, 4K AI Upscaling Pro, EyeComfort Mode, AI Motion Enhancer Pro, Procesor NQ4 AI Gen3 |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2205123 |
