Samsung QE55QN92FAT 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá, Titanová
Kód: TVASA1LCD0813
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Verze Bluetooth 5.3
Bluetooth Ano
Připojení na síť Ethernet Ano
Wi-Fi Ano
Internetový prohlížeč Ano
Standardy Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin 209 kWh
Třída energetické účinnosti (SDR) F
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin 76 kWh
Třída energetické účinnosti (HDR) G
Frekvence vstupního střídavého napětí 50/60 Hz
Režim úspory energie Ano
Spotřeba elektrické energie 76 W
Stupnice energetické účinnosti A až G
Maximální spotřeba energie 235 W
Spotřeba energie (v pohotovosti) 0,5 W
Vstupní střídavé napětí 220-240 V
Typ rámečku Bez rámečku (4)
Barva Černá
Podpora standardu VESA pro montáž Ano
Rozhraní upevnění panelu 200 x 200 mm
Aktivní hlasový zesilovač (AVA) Ano
Režimy zvuku Adaptive Sound Pro
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) Ano
Object Tracking Sound+ (OTS+) Ano
Zvukové výstupní kanály 4.2.2 kanály/kanálů
RMS výkon 60 W
Audio dekodéry Dolby Atmos
Hmotnost (bez stojánku) 17,7 kg
Hloubka (bez stojánku) 26,9 mm
Výška (bez stojánku) 705,6 mm
Hloubka (s podstavcem) 237 mm
Šířka (bez stojánku) 1227,4 mm
Hloubka stojanu 23,7 cm
Šířka (s podstavcem) 1227,4 mm
Hmotnost (se stojánkem) 20,6 kg
Šířka stojanu 38,8 cm
Výška (s podstavcem) 68,2 mm
Hloubka balení 170 mm
Výška balení 826 mm
Hmotnost včetně balení 25,5 kg
Typ balení Krabice
Šířka balení 1448 mm
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A 2
Počet HDMI portů 4
Počet portů Ethernetu (RJ-45) 1
Verze CI+ (Common Interface Plus) 1.4
Common interface (CI) Ano
Common interface Plus (CI+) Ano
Počet RF portů 4
Digitální optický audio výstup 1
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Technologie tlumení podsvícení Ultimate UHD Dimming
Multi View Ano
Upscaling pomocí UI Ano
Funkce Tap View Ano
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Snímač Eco Ano
Podpora TV klíče Ano
Technologie zpracování obrazu Samsung Real Depth Enhancer Pro
AMD FreeSync Ano
Podpora HDR Ano
Typ HD rozlišení 4K Ultra HD
Podporované obnovovací frekvence displeje 165 Hz
Úhlopříčka displeje 139,7 cm (55")
Rozlišení displeje 3840 x 2160 px
Tvar obrazovky Plochý
Nativní obnovovací frekvence 120 Hz
Nativní poměr stran 16:9
Technologie displeje Neo QLED
Technologie pohybové interpolace Motion Xcelerator
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) 138 cm
Dálkový ovladač Ano
Formát digitálního signálu DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
Počet tunerů 2 tuner/tunerů
Typ tuneru Analogový a digitální
On Screen Display (OSD) Ano
Automatické vypnutí Ano
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon Ano
Počet OSD jazyků 28
Elektronický programový průvodce (EPG) Ano
Zrcadlení zvuku Ano
Smart TV Ano
Poskytovaný operační systém Tizen
HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) Ano
Internetová televize Ano
Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) HbbTV 2.0.4
Podpora Apple AirPlay 2 Ano
Doplňkové parametry
Kategorie: LCD TVs
EAN: 8806095995922
Verze Bluetooth: 5.3
Bluetooth: Ano
Připojení na síť Ethernet: Ano
Wi-Fi: Ano
Internetový prohlížeč: Ano
Režim úspory energie: Ano
Typ rámečku: Bez rámečku (4)
Barva: Černá
RMS výkon: 60 W
Audio dekodéry: Dolby Atmos
Výška (bez stojánku): 705,6 mm
Hloubka (s podstavcem): 237 mm
Hloubka stojanu: 23,7 cm
Šířka stojanu: 38,8 cm
Výška (s podstavcem): 68,2 mm
Hloubka balení: 170 mm
Výška balení: 826 mm
Typ balení: Krabice
Šířka balení: 1448 mm
Počet HDMI portů: 4
Common interface (CI): Ano
Počet RF portů: 4
Multi View: Ano
Upscaling pomocí UI: Ano
Funkce Tap View: Ano
Snímač Eco: Ano
Podpora TV klíče: Ano
AMD FreeSync: Ano
Podpora HDR: Ano
Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD
Tvar obrazovky: Plochý