Samsung Neo QE85QN85FAUXXH televizor 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Stříbrná
Kód: TVASA1LCD0801Detailní popis produktu
Samsung Neo QE85QN85FAUXXH televizor 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Stříbrná| Internetový prohlížeč | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 340 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 135 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 329 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 135 kWh |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ stojánku | Stojan |
| Barva podstavce | Stříbrná |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| Podpěra pro tenký nástěnný držák | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.2 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| RMS výkon | 40 W |
| Deskriptor předvýběru zvuku | Ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Ano |
| Hloubka (s podstavcem) | 366,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1137,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 43,6 kg |
| Hloubka stojanu | 36,6 cm |
| Šířka stojanu | 37,5 cm |
| Výška (bez stojánku) | 1082,9 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1892,4 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1892,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 41,6 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 47 mm |
| Výška balení | 1200 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Šířka balení | 2056 mm |
| Hloubka balení | 178 mm |
| Hmotnost včetně balení | 55,6 kg |
| Roční spotřeba energie | 187 kWh |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Počet RF portů | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Funkce titulkování | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Real Depth Enhancer |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR+ |
| DVD přehrávač | Ne |
| Funkce Tap View | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Multi View | Ano |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen2 |
| Technologie tlumení podsvícení | Supreme UHD Dimming |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 2160p |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Quantum Matrix Technology Plus |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Úhlopříčka displeje | 2,16 m (85") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Typ LED podsvícení | Mini LED PRO |
| LED podsvícení | Ano |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 214 cm |
| Nativní obnovovací frekvence | 100 Hz |
| Technologie displeje | Neo QLED |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 100 Hz, 144 Hz |
| Automatická kontrola jasu | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Jazyk nabídky OSD | Více |
| Typ ovládání | Dálkový ovladač |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ano |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Supersize Picture Enhancer, Adaptive Sound Pro, EyeComfort Mode, Generative Wallpaper, Samsung Knox, 4K AI Upscaling, Active Voice Amplifier Pro, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, Contrast Enhancer, AI Auto Game Mode, Smart Calibration, Wide Viewing Angle, Karaoke Mode, Relumino Mode, Colour Booster Pro, Art Store |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2204974 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097057185 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Maximální spotřeba energie: | 340 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 135 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 329 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 135 kWh |
| Rozhraní upevnění panelu: | 600 x 400 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ stojánku: | Stojan |
| Barva podstavce: | Stříbrná |
| Rok uvedení na trh: | 2025 |
| Typ rámečku: | Bez rámečku (3) |
| Podpěra pro tenký nástěnný držák: | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.2 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| RMS výkon: | 40 W |
| Deskriptor předvýběru zvuku: | Ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Ano |
| Hloubka (s podstavcem): | 366,5 mm |
| Výška (s podstavcem): | 1137,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 43,6 kg |
| Hloubka stojanu: | 36,6 cm |
| Šířka stojanu: | 37,5 cm |
| Výška (bez stojánku): | 1082,9 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1892,4 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1892,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 41,6 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 47 mm |
| Výška balení: | 1200 mm |
| Návod na použití: | Ano |
| Šířka balení: | 2056 mm |
| Hloubka balení: | 178 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 55,6 kg |
| Roční spotřeba energie: | 187 kWh |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Počet RF portů: | 1 |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Funkce titulkování: | Ano |
| AMD FreeSync: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR+ |
| DVD přehrávač: | Ne |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Snímač Eco: | Ano |
| Podpora TV klíče: | Ano |
| Multi View: | Ano |
| Obrazový procesor: | NQ4 AI Gen2 |
| Technologie tlumení podsvícení: | Supreme UHD Dimming |
| Podporované grafické rozlišení: | 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát: | 2160p |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Quantum Matrix Technology Plus |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Úhlopříčka displeje: | 2,16 m (85") |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Technologie pohybové interpolace: | Motion Xcelerator |
| Typ LED podsvícení: | Mini LED PRO |
| LED podsvícení: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 214 cm |
| Nativní obnovovací frekvence: | 100 Hz |
| Technologie displeje: | Neo QLED |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz, 144 Hz |
| Automatická kontrola jasu: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Typ dálkového ovladače: | TM2360E |
| Formát digitálního signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Počet OSD jazyků: | 27 |
| Jazyk nabídky OSD: | Více |
| Typ ovládání: | Dálkový ovladač |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ano |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ano |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Supersize Picture Enhancer, Adaptive Sound Pro, EyeComfort Mode, Generative Wallpaper, Samsung Knox, 4K AI Upscaling, Active Voice Amplifier Pro, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, Contrast Enhancer, AI Auto Game Mode, Smart Calibration, Wide Viewing Angle, Karaoke Mode, Relumino Mode, Colour Booster Pro, Art Store |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2204974 |
