Philips 75PUS8510 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVAPHILCD0362Detailní popis produktu
Philips 75PUS8510 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 102 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 172 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 mm |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Barva podstavce | Černá |
| Ekvalizér | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Hloubka (s podstavcem) | 353 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1030 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1669 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 93 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 21,7 kg |
| Výška (bez stojánku) | 968 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 22,3 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1669 mm |
| Výška balení | 1106 mm |
| Šířka balení | 1879 mm |
| Hmotnost včetně balení | 31,9 kg |
| Hloubka balení | 174 mm |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet HDMI portů | 3 |
| HDCP | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Funkce teletextu | Ano |
| Teletext | 1000 str. |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Podpora HDR | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | WAV, AAC, MP3, FLAC |
| Herní režim | Ano |
| Podporovaný formát titulků | ASS, TXT, SMI, SRT, SSA, SUB |
| Podporované formáty obrázků | JPEG, GIF, HEIF, PNG, BMP |
| Vzdálený přístup | Ano |
| Média pro přehrávání | AV1, HEVC, H.265, MPEG4, MPEG1, MKV, AVC, AVI, MPEG2, H.264, VP9 |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar 2.0, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA) |
| Zobrazovací formát | 720p, 2160p, 1080p, 576p |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 189 cm |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 50 Hz, 60 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | QLED |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-S, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2, DVB-C, DVB-T |
| Typ tuneru | Digitální |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Režim obrazu | Kino |
| Poskytovaný operační systém | Titan OS |
| Video aplikace | YouTube, HBO, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Netflix, Disney+ |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Technologie Philips (AV/TV) | Ambilight, Works With Matter, Works With Control4, Works with Amazon Alexa, Works With Google Assistant |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8718863046197 |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 102 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 172 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 300 mm |
| Barva: | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Barva podstavce: | Černá |
| Ekvalizér: | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry: | DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| RMS výkon: | 20 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Hloubka (s podstavcem): | 353 mm |
| Výška (s podstavcem): | 1030 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1669 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 93 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 21,7 kg |
| Výška (bez stojánku): | 968 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 22,3 kg |
| Šířka (bez stojánku): | 1669 mm |
| Výška balení: | 1106 mm |
| Šířka balení: | 1879 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 31,9 kg |
| Hloubka balení: | 174 mm |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Verze HDCP: | 2.3 |
| Verze HDMI: | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| HDCP: | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Teletext: | 1000 str. |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Podpora HDR: | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů: | WAV, AAC, MP3, FLAC |
| Herní režim: | Ano |
| Podporovaný formát titulků: | ASS, TXT, SMI, SRT, SSA, SUB |
| Podporované formáty obrázků: | JPEG, GIF, HEIF, PNG, BMP |
| Vzdálený přístup: | Ano |
| Média pro přehrávání: | AV1, HEVC, H.265, MPEG4, MPEG1, MKV, AVC, AVI, MPEG2, H.264, VP9 |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar 2.0, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Podporované grafické rozlišení: | 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA) |
| Zobrazovací formát: | 720p, 2160p, 1080p, 576p |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 189 cm |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 50 Hz, 60 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka displeje: | 190,5 cm (75") |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje: | QLED |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2, DVB-C, DVB-T |
| Typ tuneru: | Digitální |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| ECO mód: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Režim obrazu: | Kino |
| Poskytovaný operační systém: | Titan OS |
| Video aplikace: | YouTube, HBO, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Netflix, Disney+ |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Technologie Philips (AV/TV): | Ambilight, Works With Matter, Works With Control4, Works with Amazon Alexa, Works With Google Assistant |
