Philips 75PUS8510 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVAPHILCD0362
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ano
Připojení na síť Ethernet Ano
Standardy Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Verze Bluetooth 5.2
Stupnice energetické účinnosti A až G
Frekvence vstupního střídavého napětí 50/60 Hz
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin 102 kWh
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin 172 kWh
Vstupní střídavé napětí 100 - 240 V
Třída energetické účinnosti (HDR) G
Třída energetické účinnosti (SDR) E
Spotřeba energie (v pohotovosti) 0,5 W
Typ napájení Vnitřní
Rozhraní upevnění panelu 400 x 300 mm
Barva Černá
Podpora standardu VESA pro montáž Ano
Typ stojánku Stojan s nožkami
Barva podstavce Černá
Ekvalizér Ano
Zvukové výstupní kanály 2.0 kanály/kanálů
Audio dekodéry DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) Ano
RMS výkon 20 W
Počet reproduktorů 2
Hloubka (s podstavcem) 353 mm
Výška (s podstavcem) 1030 mm
Šířka (s podstavcem) 1669 mm
Hloubka (bez stojánku) 93 mm
Hmotnost (bez stojánku) 21,7 kg
Výška (bez stojánku) 968 mm
Hmotnost (se stojánkem) 22,3 kg
Šířka (bez stojánku) 1669 mm
Výška balení 1106 mm
Šířka balení 1879 mm
Hmotnost včetně balení 31,9 kg
Hloubka balení 174 mm
Digitální optický audio výstup 1
Common interface (CI) Ano
Výstupy pro sluchátka 1
Verze HDCP 2.3
Verze HDMI 2.1
Počet portů Ethernetu (RJ-45) 1
Počet portů USB 2.0 2
Audio Return Channel (ARC) Ano
Počet HDMI portů 3
HDCP Ano
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Funkce teletextu Ano
Teletext 1000 str.
Podpora HDR Ano
Podporované formáty zvukových souborů WAV, AAC, MP3, FLAC
Herní režim Ano
Podporovaný formát titulků ASS, TXT, SMI, SRT, SSA, SUB
Podporované formáty obrázků JPEG, GIF, HEIF, PNG, BMP
Vzdálený přístup Ano
Média pro přehrávání AV1, HEVC, H.265, MPEG4, MPEG1, MKV, AVC, AVI, MPEG2, H.264, VP9
Podporované grafické rozlišení 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA)
Zobrazovací formát 720p, 2160p, 1080p, 576p
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) 189 cm
Podporované obnovovací frekvence displeje 50 Hz, 60 Hz
Nativní obnovovací frekvence 60 Hz
Rozlišení displeje 3840 x 2160 px
Úhlopříčka displeje 190,5 cm (75")
Nativní poměr stran 16:9
Tvar obrazovky Plochý
Typ HD rozlišení 4K Ultra HD
Technologie displeje QLED
Počítačový podstavec Ano
Dálkový ovladač Ano
Formát digitálního signálu DVB-S, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2, DVB-C, DVB-T
Typ tuneru Digitální
Pracuje s Google Assistant Ano
ECO mód Ano
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon Ano
Smart TV Ano
Režim obrazu Kino
Poskytovaný operační systém Titan OS
Video aplikace YouTube, HBO, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Netflix, Disney+
HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) Ano
Doplňkové parametry
Kategorie: LCD TVs
EAN: 8718863046197
Bluetooth: Ano
Wi-Fi: Ano
Připojení na síť Ethernet: Ano
Verze Bluetooth: 5.2
Typ napájení: Vnitřní
Barva: Černá
Typ stojánku: Stojan s nožkami
Barva podstavce: Černá
Ekvalizér: Ano
RMS výkon: 20 W
Počet reproduktorů: 2
Hloubka (s podstavcem): 353 mm
Výška (s podstavcem): 1030 mm
Šířka (s podstavcem): 1669 mm
Hloubka (bez stojánku): 93 mm
Výška (bez stojánku): 968 mm
Šířka (bez stojánku): 1669 mm
Výška balení: 1106 mm
Šířka balení: 1879 mm
Hloubka balení: 174 mm
Common interface (CI): Ano
Výstupy pro sluchátka: 1
Verze HDCP: 2.3
Verze HDMI: 2.1
Počet portů USB 2.0: 2
Počet HDMI portů: 3
HDCP: Ano
Funkce teletextu: Ano
Teletext: 1000 str.
Podpora HDR: Ano
Herní režim: Ano
Vzdálený přístup: Ano