Philips 7000 series 43PUS7000/12 televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVAPHILCD0336Detailní popis produktu
Philips 7000 series 43PUS7000/12 televizor 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 42 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 75 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Základní materiál | Plast |
| Barva | Černá |
| Barva podstavce | Černá |
| Nepřímé osvětlení | Ano |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Bezrámový design | Ano |
| Indikace síly signálu | Ano |
| Ekvalizér | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Audio dekodéry | DTS:X, Dolby Atmos |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Šířka (s podstavcem) | 958 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 958 mm |
| Výška (bez stojánku) | 563 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 87 mm |
| Výška (s podstavcem) | 582 mm |
| Šířka stojanu | 77,4 cm |
| Hloubka (s podstavcem) | 226 mm |
| Stručný návod | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Šířka balení | 1045 mm |
| Výška balení | 650 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Hloubka balení | 133 mm |
| Certifikáty shody | RoHS |
| IR propustnost | Ano |
| Typ baterie | AAA |
| Noční režim | Ano |
| Světelný senzor | Ano |
| Baterie | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| HDCP | Ano |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Podporované formáty obrázků | PNG, BMP, GIF, JPEG, HEIF |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar 2.0, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Teletext | 1000 str. |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, WAV, FLAC, MP3 |
| Technologie tlumení podsvícení | Micro Dimming |
| Podporovaný formát titulků | ASS, SUB, SMI, SRT, SSA, TXT |
| Funkce titulkování | Ano |
| Funkce teletextu | Ano |
| Média pro přehrávání | MPEG1, MKV, AV1, H.264, MPEG4, HEVC, HEVC/H.265, VP9, AVC, AVI, MPEG2 |
| Standardy teletextu | Hyper-textový |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Technologie zpracování obrazu | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Zobrazovací formát | 1080p, 480p, 576p, 720p, 1440p, 2160p |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| Technologie displeje | LED |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 60 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 24 Hz, 50 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440, 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1024 x 576 (WSVGA) |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát analogového signálu | Nepodporovaný |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Vypnutí obrazu (pro rádio) | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Časovač vypnutí | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Titan OS |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Video aplikace | HBO, BBC iPlayer, Disney+, YouTube, Amazon Prime Video, Netflix |
| Smart TV | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ne |
| Zrcadlení obrazovky | Ano |
| Technologie Philips (AV/TV) | Works With Matter, Works With Control4, Gamebar 2.0, IntelliSound Engine |
| Osvědčení o udržitelnosti | Forest Stewardship Council (FSC) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8718863046012 |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 42 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 75 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Základní materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Barva podstavce: | Černá |
| Nepřímé osvětlení: | Ano |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Bezrámový design: | Ano |
| Indikace síly signálu: | Ano |
| Ekvalizér: | Ano |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Audio dekodéry: | DTS:X, Dolby Atmos |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Šířka (s podstavcem): | 958 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 958 mm |
| Výška (bez stojánku): | 563 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 87 mm |
| Výška (s podstavcem): | 582 mm |
| Šířka stojanu: | 77,4 cm |
| Hloubka (s podstavcem): | 226 mm |
| Stručný návod: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Šířka balení: | 1045 mm |
| Výška balení: | 650 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Hloubka balení: | 133 mm |
| Certifikáty shody: | RoHS |
| IR propustnost: | Ano |
| Typ baterie: | AAA |
| Noční režim: | Ano |
| Světelný senzor: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| HDCP: | Ano |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Verze HDCP: | 2.3 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Podporované formáty obrázků: | PNG, BMP, GIF, JPEG, HEIF |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar 2.0, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Podpora HDR: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Teletext: | 1000 str. |
| Podporované formáty zvukových souborů: | AAC, WAV, FLAC, MP3 |
| Technologie tlumení podsvícení: | Micro Dimming |
| Podporovaný formát titulků: | ASS, SUB, SMI, SRT, SSA, TXT |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Média pro přehrávání: | MPEG1, MKV, AV1, H.264, MPEG4, HEVC, HEVC/H.265, VP9, AVC, AVI, MPEG2 |
| Standardy teletextu: | Hyper-textový |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| Technologie zpracování obrazu: | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Úhlopříčka displeje: | 109,2 cm (43") |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Zobrazovací formát: | 1080p, 480p, 576p, 720p, 1440p, 2160p |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 108 cm |
| Technologie displeje: | LED |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 24 Hz, 50 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Podporované grafické rozlišení: | 2560 x 1440, 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1024 x 576 (WSVGA) |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T |
| Typ tuneru: | Digitální |
| Formát analogového signálu: | Nepodporovaný |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Vypnutí obrazu (pro rádio): | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| ECO mód: | Ano |
| Ovládání hlasem: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Titan OS |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Internetová televize: | Ano |
| Video aplikace: | HBO, BBC iPlayer, Disney+, YouTube, Amazon Prime Video, Netflix |
| Smart TV: | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Ne |
| Zrcadlení obrazovky: | Ano |
| Technologie Philips (AV/TV): | Works With Matter, Works With Control4, Gamebar 2.0, IntelliSound Engine |
| Osvědčení o udržitelnosti: | Forest Stewardship Council (FSC) |
