Philips 40PFS6000/12 televizor 101,6 cm (40") Full HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVAPHILCD0346Detailní popis produktu
Philips 40PFS6000/12 televizor 101,6 cm (40") Full HD Smart TV Wi-Fi Černá| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 47 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 31 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| RMS výkon | 16 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Hloubka (s podstavcem) | 210 mm |
| Výška (s podstavcem) | 539 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,1 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 892 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5,05 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 84 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 892 mm |
| Výška (bez stojánku) | 517 mm |
| Výška balení | 605 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,1 kg |
| Šířka balení | 985 mm |
| Hloubka balení | 123 mm |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| HDCP | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Verze HDCP | 2.3 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Funkce teletextu | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | FLAC, AAC, WAV, MP3 |
| Podporovaný formát titulků | ASS, SMI, SRT, SSA, TXT, SUB |
| Média pro přehrávání | H.264, AVC, AVI, MPEG2, HEVC, H.265, MPEG1, MPEG4, VP9 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podporované formáty obrázků | BMP, HEIF, JPEG, GIF, PNG |
| Teletext | 1000 str. |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 101,6 cm (40") |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 100 cm |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-S, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-T, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Časovač zapnutí/vypnutí | Ano |
| Vypnutí obrazu (pro rádio) | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Video aplikace | Amazon Prime Video, HBO, Netflix, YouTube, BBC iPlayer, Disney+ |
| Smart TV | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Titan OS |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8718863045992 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 47 kWh |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 31 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| RMS výkon: | 16 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Hloubka (s podstavcem): | 210 mm |
| Výška (s podstavcem): | 539 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 5,1 kg |
| Šířka (s podstavcem): | 892 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 5,05 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 84 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 892 mm |
| Výška (bez stojánku): | 517 mm |
| Výška balení: | 605 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 7,1 kg |
| Šířka balení: | 985 mm |
| Hloubka balení: | 123 mm |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| HDCP: | Ano |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Verze HDCP: | 2.3 |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů: | FLAC, AAC, WAV, MP3 |
| Podporovaný formát titulků: | ASS, SMI, SRT, SSA, TXT, SUB |
| Média pro přehrávání: | H.264, AVC, AVI, MPEG2, HEVC, H.265, MPEG1, MPEG4, VP9 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podporované formáty obrázků: | BMP, HEIF, JPEG, GIF, PNG |
| Teletext: | 1000 str. |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 101,6 cm (40") |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Technologie displeje: | LED |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 100 cm |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Dodávané kabely: | AC |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-S, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-T, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Programovatelný interval: | 8 dny |
| Časovač zapnutí/vypnutí: | Ano |
| Vypnutí obrazu (pro rádio): | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| ECO mód: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Video aplikace: | Amazon Prime Video, HBO, Netflix, YouTube, BBC iPlayer, Disney+ |
| Smart TV: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Titan OS |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
